در گفت‌وگو با تسنیم

عاشوری: به نظر من داور تصمیم درستی گرفت/ تساوی فولاد با پدیده عادلانه بود

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که تساوی برابر پدیده مشهد نتیجه عادلانه‌ای برای دو تیم بوده است.

علی‌اصغر عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد بازی پدیده برابر فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی بود و آنهایی که این مسابقه را تماشا کردند واقعاً لذت بردند. هر دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند و تقابل ما چهار گل داشت. فکر می‌کنم در مجموع شاهد یک بازی هیجان‌انگیز بودیم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد انجام این بازی در ورزشگاه تازه تأسیس امام رضا (ع) مشهد گفت: این ورزشگاه یک استادیوم مدرن است، ولی چمن آن بسیار لغزنده است که این موضوع در کیفیت بازی تأثیر گذاشته بود. شما دیدید که در چند صحنه بازیکنان دو تیم روی زمین لیز خوردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تساوی در دیدار پدیده - فولاد خوزستان عادلانه بوده است، تصریح کرد: من معتقدم تساوی نتیجه‌ای عادلانه بود. پدیده جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است و ما در زمین حریف بازی می‌کردیم. به‌هرحال هر دو تیم شانس‌هایی داشتند که می‌توانستند از آنها استفاده کنند. من  معتقدم اگر کمی باهوش بودیم می‌توانستیم در این مسابقه برنده از زمین بیرون بیاییم. متأسفانه در چند دقیقه تمرکز خودمان را از دست دادیم و دو گل از پدیده دریافت کردیم.

این بازیکن همچنین تأکید کرد که پنالتی اعلام شده به سود تیم فولاد خوزستان در دیدار مقابل پدیده درست بوده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار