روز جمعه و در مجموعه ورزشی غدیر تهران

تقابل دشوار صدرنشین سوپرلیگ کاراته با مدعی تازه‌وارد

هفته سوم و چهارم سوپر لیگ کاراته در حالی روز جمعه در مجموعه ورزشی غدیر تهران آغاز می‌شود که رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) صدرنشین این رقابت‌ها دو پیکار مهم در پیش دارد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، روز جمعه در سوپر لیگ از تیمی رونمایی می‌شود که با شهاب سلطانی در راس کادرفنی و حضور برخی از ملی‌پوشان بزرگسال و امید یک تیم مدعی تمام عیار می‌تواند باشد. امیر مهدی‌زاده، علی اصغر آسیابری، علی فداکار، علی مسکینی، مهدی قراری‌زاده و صالح اباذری در کومیته و مهران قربانعلی پور در کاتا از جمله بازیکنانی هستند که بیمه تعاون تیم تازه وارد در سوپر لیگ را همراهی می‌کند.

بیمه تعاون که در هفته اول با هماهنگی قبلی غیبت داشت در نخستین مبارزه سوپر لیگی خود به مصاف رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) می‌رود، تیمی که با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. بیمه‌ای ها در مبارزه دوم مقابل یکی از تیم‌های خوب هفته اول یعنی گوجوریو سی واکای ب قرار می‌گیرند.گوجوریو سی واکای ب در حال حاضر تیم چهارم جدول رده بندی است. شاگردان شهاب سلطانی در آخرین پیکار روز جمعه باید به مصاف داتیس رشت، تیم شگفتی آفرین هفته اول سوپر لیگ بروند. داتیسی‌ها که همانند بیمه تعاون نخستین حضورشان را در سوپر لیگ تجربه می‌کنند، در هفته اول و در میان شگفتی همگان موفق شدند در بخش کومیته تیم پرستاره دانشگاه آزاد را شکست دهند.

اما رعد پدافند جدا از پیکار با بیمه تعاون، با نمایندگان گیلانی یعنی داتیس و آوای رزم پیکار می‌کنند.

پاس قوامین با مدیریت فنی ابولقاسم پایدار روز جمعه ابتدا مقابل تیم‌های یکدست داتیس رشت و آوای رزم می رود. دو تیمی که در حال حاضر رده ششم و هفتم جدول رده بندی را از آن خود دارند. پاسی‌ها در آخرین گام به دیدار دانشگاه آزاد می شتابند.

دانشگاه آزاد هم با هدایت احمد صافی روز جمعه جدا از پیکار مقابل پاس، ابتدا به دیدار گوجوریو سی واکای الف تیم نهم جدول می رود و سپس روبروی نارین صنعت آریا تیم هشتم سوپر لیگ می ایستد. دانشگاه آزاد اگرچه هفته اول عملکرد چندان مناسبی نداشته، اما با داشتن سرشناس هایی چون بهمن عسگری،سجاد گنج زاده، ذبیح اله پورشیب، مجید حسن‌نیا،هامون درفشی پور، مهدی سلطانی، سامان حیدری، امیربهادر تدین و...همانند سال‌های گذشته مدعی شماره یک قهرمانی است.

مناطق نفت خیز جنوب با سرمربیگری منصور حسن بیگی، عضو اسبق تیم ملی که در حال حاضر با ۳ امتیاز در میانه جدول جا خوش کرده است، ابتدا با گوجورویو سی واکای الف و ب پیکار می کند و سپس با نارین صنعت ملاقات می کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار