امری: صعود کردیم اما هدف‌مان حفظ صدر جدول است

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از صعود زودهنگام شاگردانش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد اما گفت که هدف آنها تثبیت جایگاه‌شان در صدر جدول است.

، پاری‌سن‌ژرمن با پیروزی خانگی ۵ بر صفرش برابر اندرلخت جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را گرفت اما این تیم هنوز از صعودش به عنوان صدرنشین مطمئن نیست، چیزی که به احتمال فراوان در هفته پایانی رقابت‌ها و با نتیجه دیدار خارج از خانه‌اش با بایرن مونیخ رده‌ دومی مشخص خواهد شد. در حال حاضر پاریسی‌ها ۳ امتیاز بیشتر از بایرن مونیخ دارند و در صورتی که بازی بعدی خود در خانه مقابل سلتیک را ببرند، در هفته پایانی با یک تساوی و حتی شکست با کمتر از سه گل اختلاف هم می‌توانند از بابت صعود به عنوان صدرنشین مطمئن شوند.

اونای امری، سرمربی PSG پس از این بازی که تیمش با هت‌تریک لاوین کورزاوا، نیمار و وراتی بازی پیروز شد، گفت: ما راضی هستیم. صعود کردیم که این مهمترین هدف‌مان بود. با این حال هدف‌مان صعود به عنوان صدرنشین گروه است. پس هنوز برابر سلتیک در خانه و مقابل بایرن مونیخ خارج از خانه کار داریم. امشب هم سه امتیاز را گرفتیم هم خوب بازی کردیم. اینجا در پارک دو پرنس در حضور تماشاگرانی که در تمام طول مسابقه ما را تشویق کردند، نتیجه خوبی گرفتیم و برای آنها سخت تلاش کردیم.

امری افزود: به نظر من تیم ما در تمام ۹۰ دقیقه خوب بازی کرد. در بازی رفت‌مان برابر اندرلخت، ما به آنها فضای زیادی برای حرکت دادیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردند. امشب اما به آنها هیچ فرصتی ندادیم. آنها دو سه موقعیت نصف و نیمه داشتند. ما به روند پیشرفت‌مان ادامه می‌دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار