هاینکس: گرفتن صدر جدول از پاری‌سن‌ژرمن کار سختی خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از صعود شاگردانش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سختی کار آنها برای گرفتن جای پاری‌سن‌ژرمن در صدر جدول گروه دوم اعتراف کرد.

، تیم فوتبال بایرن مونیخ با پیروزی ۲ بر یکی که شب گذشته (سه شنبه) در خانه سلتیک اسکاتلند کسب کرد، ۹ امتیازی شد و همراه با پاری‌سن‌ژرمن ۱۲ امتیازی، راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

یوپ هاینکس، سرمربی باواریایی‌ها در پایان بازی گفت: قبل از بازی می‌دانستیم که مسابقه بسیار سخت و فشرده‌ای را در پیش داریم اما تیم ما در مقاطعی طولانی از بازی خوب کار کرد. ما زمانی که توپ را در اختیار داشتیم گذاشتیم که توپ کارش را انجام دهد. بازی منطقه‌ای ما بسیار خوب بود و از نظر تاکتیکی بسیار خوب کار کردیم با این حال در برخی از بخش‌ها هم مشکلاتی داشتم، به خصوص زمانی که حریف‌مان به بازی‌اش سرعت می‌داد و ما را تحت فشار قرار می‌داد.

هاینکس ادامه داد: به هر حال من فکر می‌کنم که بازیکنانم واقعاً با تمام توان‌شان تلاش کردند و در تمام طول مسابقه متعهدانه بازی کردند. مهمترین چیز این است که به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردیم اما تصاحب صدر جدول سخت خواهد بود.

با توجه به بازی‌های هفته پنجم گروه دوم لیگ قهرمانان اروپا (پاری‌سن‌ژرمن میزبان سلتیک است و بایرن مونیخ میهمان اندرلخت) به نظر می‌رسد که تنها شانس بایرن مونیخ برای تصاحب صدر جدول شکست دادن پاریسی‌ها در هفته آخر رقابت‌ها در ورزشگاه آلیانس آره‌نا با بیش از ۳ گل اختلاف است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار