به کارم ایمان دارم

دی‌فرانچسکو: پیروزی مقابل چلسی تازه شروع کار ما است

سرمربی تیم فوتبال رم از پیروزی خانگی شاگردانش برابر چلسی ابراز رضایت کرد و آن را آغازی برای روزهای بهتر جالوروسی دانست.

، تیم فوتبال رم مقتدرانه‌ترین پیروزی‌اش در این فصل لیگ قهرمانان اروپا را شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه با نتیجه ۳ بر صفر برابر چلسی کسب و به لطف این پیروزی صدر جدول گروه سوم را تصاحب کرد. در این پیروزی استفان الشعراوی، ‌مهاجم ایتالیایی رم دو گل زد و ستاره میدان بود.

اوزه بیودی‌فرانچسکو، سرمربی رم که شاگردان دو هفته پیش در لندن هم توانستند با تساوی ۳ بر ۳ چلسی را متوقف کنند، در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: با توجه به تاکتیک‌های حریف می‌دانستیم که امکان دارد تحت فشار قرار بگیریم اما این را هم می‌دانستیم که اگر بتوانیم فشارشان را تحمل کنیم، در ضدحملات خواهیم توانست به آنها ضربه بزنیم. ما ثابت کردیم که چقدر توانایی داریم اما کارمان نباید در همین جا متوقف شود. این پیروزی باید به یک نقطه شروع برای ما تبدیل شود. من به کارم ایمان دارم. کمی طول کشید تا بازیکنانم درک کنند که من از آنها چه می‌خواهم اما حالا تلاش‌های‌مان دارد ثمر می‌دهد و همه آنهایی که اینجا هستند، می‌دانند که چه وظیفه‌ای دارند.

الشعراوی این روزها قهرمان هواداران رم است. او نه تنها در ابتدای هفته جاری در سری A گل پیروزی‌بخش رم را مقابل بولونیا به ثمر رساند بلکه شب گذشته هم دو گل به چلسی زد.

دی‌فرانچسکو در این خصوص عنوان کرد: الشعراوی کاری را انجام داد که معمولاً از سمت چپ انجام می‌دهد. او در بازی ما مشارکت داشت و بیش از اندازه تنها نبود. این همان چیزی بود که من از بال‌های تیمم می‌خواهم. در صحنه گل دوم با اینکه اشتباهی کوچکی وجود داشت، او به توانایی‌اش برای رسیدن به توپ ایمان داشت. من از مهاجمانی که خودشان از کنار زمین به مرکز میدان می‌کشانند دوست دارم. به نظر من این کار برای بال ویژگی بارزی محسوب می‌شود و الشعراوی یک بار دیگر نشان داد که چنین توانایی‌هایی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار