خط دفاع استقلال مورد تایید کی‌روش

در اتفاقی جالب سرمربی تیم ملی با دعوت از هر چهار بازیکن اصلی خط دفاعی استقلال به تیم ملی، کمک شایانی به سرمربی آلمانی در آستانه بازی با نفت کرد.

به گزارش "توپ"، قرار داشتن هر چهار عنصر اصلی ساختار تدافعی استقلال در این هفته ها بین مدعوین به اردوی آماده سازی تیم ملی، باعث شد تا کارلوس کی روش به نوعی بهره بردن از این بازیکنان در خط دفاع توسط وینفرد شفر را تایید کند.


وریا غفوری، روزبه چشمی، مجید حسینی و میلاد زکی پور چهار بازیکنی هستند که در این هفته ها به عنوان نفرات اصلی خط دفاعی استقلال به میدان رفته و نمایش پرفراز و نشیبی از خود ارائه دهند؛ اما با این وجود کی روش در بین ۷ استقلالی که به تیم ملی دعوت کرد، هر چهار نفر آنها را نیز گنجاند تا این گونه برداشت شود که سرمربی تیم ملی از عملکرد خط دفاع استقلال حسابی راضی است.


مسلما انتشار فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی آن هم در آستانه رویارویی حساس استقلال با نفت، کمک شایانی بود که به وینفرد شفر، سرمربی آلمانی در راه بالا رفتن اعتماد به نفس بازیکنان شد؛ چون هر هفت نفر دعوت شده به اردوی تیم ملی از استقلال مقابل نفت با اعتماد خاصی بازی کردند و در برد تیم نقش کلیدی داشتند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار