مسئولیت این شکست را کاملاً می‌پذیرم

کونته: رم با انگیزه‌تر و لایق برد بود/ دوست ندارم پای شانس را وسط بکشم

سرمربی آبی‌پوشان لندن پس از شکست سنگین شاگردانش در پایتخت ایتالیا اعتراف کرد که جالوروسی انگیزه بیشتر و عملکرد بهتری برای کسب پیروزی در این بازی نشان داده است.

، تیم فوتبال چلسی شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا در خانه رم با نتیجه ۳ بر صفر تن به شکست داد و به این ترتیب رده نخست جدول گروه C را به میزبان ایتالیایی تقدیم کرد.

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی که تیمش دو هفته پیش در خانه هم نتوانسته بود از پس رم برآید و شکست را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کرد، در پایان مسابقه شب گذشته به شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: فکر می‌کنم که عملکردمان در نیمه اول بسیار خوب بود و بدشانسی مانع از گلزنی‌مان شد. باید در همان ثانیه ۳۰ بازی پیش می‌افتادیم و پس از آن گل خوردیم. موقعیت‌هایی برای جبران گل خورده داشتیم اما دوباره گلی خوردیم که کاملاً اجتناب‌‌پذیر بود. در نیمه دوم رم ثابت کرد که برای کسب نتیجه از ما عطش‌ بیشتری دارد، انگیزه‌اش بیشتر است و میل بیشتری برای جنگیدن نشان داد پس حقش بود که بازی را ببرد.

با وجود شکست سنگین در خانه رم، چلسی هنوز هم حاشیه امنیت مناسبی دارد چرا که اتلتیکو مادرید در خانه برابر قره‌باغ با تساوی یک بر یک متوقف شد.

کونته ادامه داد: راستش من به دانستن نتیجه بازی قره‌باغ ذره‌ای تمایل ندارم. من فقط می‌‌خواهم بدانم که تیمم چطور می‌تواند پیشرفت کند تا دوباره عملکرد ضعیفی مانند بازی امروز ارائه نکند. باید بازیکنان جدیدی به ترکیب تیمم اضافه کنم تا انگیزه آن برای کسب نتیجه دوباره بالا برود.

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندن در پاسخ به این شائبه که شاگردانش دیگر به سبک مورد علاقه او بازی نمی‌کنند، گفت: اگر من سرمربی تیم هستم، این تیم من است و من در هر شرایطی باید مسئولیت را بپذیرم. من فکر می کنم که عملکرد تیم‌مان در نیمه اول خوب بود و شما هم می‌دانید که من دوست ندارم پای شانس را وسط بکشم اما واقعاً فکر می‌کنم اینکه در نیمه اول ۲ گل عقب افتادیم ناعادلانه بود. نیمه دوم از هر نظر زشت بازی کردیم. ما باید درک کنیم که برای پیشرفت کردن باید بجنگیم و گرنه تمام زحمات‌مان بی‌فایده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار