در گفت‌وگو با تسنیم

عنایتی: در ذهن بازیکنان سیاه‌جامگان موج منفی وجود دارد/ بازی با استقلال خوزستان تعیین‌کننده است

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان را تعیین‌کننده دانست.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط فعلی سیاه‌جامگان گفت: ما وضعیت بدی نداریم و از زمانی که اینجا آمدیم تفکرات جدیدی بر تیم حاکم شده است. ما می‌خواهیم رو به جلو حرکت کنیم و بازیکنان هم به زمان نیاز دارند تا با تفکرات کادر فنی هماهنگ شوند. باید هرچه سریع‌تر امتیازهایی را که از دست داده‌ایم، جبران کنیم و تا پایان نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. ما قطعاً در نیم‌فصل دوم هم با شرایط متفاوت در بازی‌ها ظاهر خواهیم شد.

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان با اشاره به بازی تیمش برابر استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: الان همه بازی‌ها سخت است، چون تیم‌ها در جدول فاصله نزدیکی با یکدیگر دارند. ما با یک باخت می‌توانیم شرایط بدتری پیدا کنیم و با یک برد می‌توانیم چند پله در جدول صعود کنیم. بازی با استقلال خوزستان برای ما بسیار تعیین‌کننده است و امیدوارم با دست پر اهواز را ترک کنیم. احترام خاصی برای استقلال خوزستان قائل هستیم، اما در بازی برابر این تیم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

وی در مورد اینکه آیا سیاه‌جامگان برای مساوی گرفتن به اهواز می‌رود، گفت: طبیعاً برد از مساوی بهتر است، ولی نباختن هم از باختن بهتر است. ما تلاش می‌کنیم تا یک بازی خوب انجام دهیم و بتوانیم از شرایط بدی که در بازی‌های گذشته وجود داشت، فاصله بگیریم. شکست‌های اخیر باعث شده تا یک موج منفی روی ذهن بچه‌ها ایجاد شود و این شرایط‌مان را سخت کرده است. ما باید شرایط روحی و روانی تیم را تغییر بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار