تیم من باید بترسد تا خوب بازی کند

آلگری: مقابل اسپورتینگ زشت بازی کردیم/ نتیجه تنها نکته مثبت عملکرد‌مان بود

با وجود فرار از شکست، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از نمایش شاگردانش در خانه نماینده پرتغال راضی نبود.

، تیم فوتبال یوونتوس در چهارمین بازی اروپایی این فصل خود، شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه اسپورتینگ لیسبون در حالی که از دقیقه ۲۰ تا دقیقه ۷۹ از میزبان پرتغالی‌اش یک بر صفر عقب بود در نهایت با گلزنی گونسالو ایگواین از شکست گریخت تا جایگاهش در رده دوم جدول گروه D با ۳ امتیاز فاصله نسبت به بارسلونای صدرنشین را حفظ کند و شانس خود را برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی افزایش دهد.

با این وجود ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از مسابقه گفت که از عملکرد مردانش راضی نیست و یک امتیازی که گرفتند را تنها نکته مثبت عملکرد آنها می‌داند.

او که مردانش در صورت پیروزی می‌توانستند صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کنند، به شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: این شرایط ناراحت کننده است چرا که ما این شانس را داشتیم که صعودمان را به مرحله بعد قطعی کنیم اما این کار را نکردیم. حالا باید خودمان را برای بازی مقابل بارسلونا و پس از آن بازی برابر المپیاکوس آماده کنیم، پس همه چیز هنوز روی هواست. من ناراحتم چون در نیمه اول زشت بازی می‌کردیم. در نیمه دوم بهتر شدیم اما باز هم بی‌نظم بودیم. باید منظم‌تر از این‌ها بازی می‌کردیم. امشب حداقل یک امتیاز گرفتیم که این واقعاً تنها نکته مثبت درباره عملکرد‌مان بود.

آلگری ادامه داد: همه چیز خیلی ساده بود. ما باید این بازی را می‌بردیم و در آن صورت کار تمام بود و صعود می‌کردیم. ظاهراً تیم من باید بترسد تا خوب بازی کند. هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. ما در آخرین بازی‌مان باید به یونان سفر کنیم جایی که می‌تواند برای ما تبدیل به یک جهنم شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار