نباید فراموش کنیم که باشگاه جوانی در اروپا هستیم

گواردیولا: ترسی از ناپولی نداریم/ دو تیم شباهت‌هایی به هم دارند

مرد اول کادرفنی من‌سیتی تأکید کرد او و شاگردانش ترسی از تیم تحت‌هدایت مائوریسو ساری ندارند.

، پپ گواردیولا که مردانش چهارشنبه شب در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه ناپولی به میدان می‌روند، در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: وقتی که می‌توانیم در این بازی به پیروزی برسیم، چرا باید برای کسب تساوی بازی کنیم؟ ما برای شکست ناپولی تلاش خواهیم کرد، درست به مانند بازی شنبه‌ خود مقابل وست‌برومویچ. ناپولی هم تیم خوبی است، اما هدف ما پیروزی در این بازی است.

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی افزود: فکر می‌کنم رویکرد دو تیم مشابه هم باشد و هم ناپولی و هم منچسترسیتی برای کسب پیروزی در این دیدار تلاش خواهند کرد. این دو تیم شباهت‌هایی به هم دارند. قطعاً بازی در خارج از خانه همیشه دشوار است، اما افتخار می‌کنم که به عنوان سرمربی در ورزشگاه سن‌پائولو حضور پیدا می‌کنم، ورزشگاهی که هرگز پیش از این فرصت حضور در آن را نداشته‌ام.

پپ در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما ترسی از ناپولی نداریم، اما به روشی که آنها فوتبال بازی می‌کنند، احترام می‌گذاریم.  در ضمن نباید فراموش کنیم که باشگاه جوانی در اروپا هستیم و تاریخچه‌ای به مانند تیم‌های یوونتوس، میلان، بایرن مونیخ، بارسلونا و رئال مادرید در این رقابت‌ها نداریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تنها چهار بازیکن داریم که تجربه بازی در چنین سطحی را داشته‌اند و بازیکنان جوان زیادی در ترکیب‌مان داریم. وظیف دشواری در پیش داریم و سعی می‌کنیم به عنوان یک باشگاه پیشرفت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار