کاری که پوچتینو در تاتنهام کرده استثنایی بوده است

زیدان: به لحاظ فیزیکی در وضعیت مطلوبی هستیم/ برای شکست تاتنهام تلاش خواهیم کرد

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها می‌گوید تیمش برای بازی فردا مقابل اسپرزها آماده است.

، زین‌الدین زیدان که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی شهر لندن میهمان تاتنهام خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی اظهار داشت: تیم در وضعیت خوبی است و پس از شکست مقابل خیرونا در لالیگا ممکن است حس بدی داشته باشیم، اما با این وجود تنها به بازی فردا فکر می‌کنیم. به لحاظ فیزیکی هم در وضعیت مطلوبی هستیم و این بهترین سناریو پیش از تقابل با تیم فوق‌العاده تاتنهام است. امیدواریم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی درباره شکست ۲ بر یک اخیر تیمش مقابل خیرونا هم گفت: فکر نمی‌کنم این بدترین بازی رئال مادرید با من بوده باشد. فوتبال همین است. ما در آن بازی خیلی خوب کار نکردیم و در حالی که یک بر صفر در نتیجه پیش بودیم، بازیکنان  خیرونا ما را غافلگیر کردند. به هر حال طرز تفکر ما برای بازی فردا تغییری نکرده و برای پیروزی مقابل تاتنهام تلاش خواهیم کرد.

سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادریدی خاطرنشان کرد: این سناریوی خوبی است که در یک بازی بزرگ مقابل حریف خیلی خوبی بازی خواهیم کرد. ما چنین بازی‌هایی را دوست داریم. بازیکنان‌مان هم برای این بازی آماده هستند و می‌دانند که کجا هستند. ومبلی ورزشگاه خیلی زیبایی برای فوتبال بازی کردن است. نمی‌دانم که چهارشنبه شب چه تعداد تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا خواهند کرد، اما دو تیم خوب را در این بازی خواهیم دید. خود من در ورزشگاه ومبلی قدیمی بازی کرده بودم و حس خیلی خوبی داشتم. حالا این شانس را ندارم که در ومبلی جدید بازی کنم، اما بازیکنان این شانس را دارند.

زیزو در تمجید از سرمربی آرژانتینی اسپرزها و احتمال سرمربیگری‌اش در فوتبال انگلیس در آینده هم گفت: کاری که پوچتینو در تاتنهام کرده استثنایی بوده است. او بازیکنان فوق‌العاده‌ای در این تیم دارد و نتایج خود گویای همه چیز است. من حالا سرمربی رئال مادرید هستم و تنها به کاری که در حال حاضر انجام می‌دهم، فکر می‌کنم. با این وجود در فوتبل نمی‌شود حدس زد که چه اتفاقی قرار است بیفتد، اما از بودن در مادرید و اسپانیا حس خوبی دارم و راحت هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار