حاضر نیستم هری را با بازیکن دیگری عوض کنم

پوچتینو: بدون کین هم می‌توانیم رئال مادرید را شکست دهیم

سرمربی تاتنهام از هدف تیمش برای شکست دادن کهکشانی‌ها در ورزشگاه ومبلی شهر لندن سخن گفت.

، مائوریسیو پوچتینو که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در دیدار حساسی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: همیشه به دنبال پیروزی و نشان دادن این هستیم که می‌توانیم فشار موجود در بازی‌ها را مدیریت کنیم. باید آزادانه بازی کنیم و از بازی‌مان لذت ببریم. در طول ۱۵ روز اخیر با رئال مادرید، لیورپول، وستهام و منچستریونایتد بازی کردیم. اکنون باید نشان دهیم که آماده این بازی هستیم. هر بازی فرصتی برای سنجش خودمان است.

وی در مورد بهترین گلزن تیمش که در آستانه این بازی با پشت‌سر گذاشتن مصدومیتش به تمرینات تاتنهام بازگشت، اظهار داشت: اطمینان داریم که هری کین می‌تواند مقابل رئال مادرید بازی کند، اما نمی‌توانم اطمینان ۱۰۰ درصدی در این خصوص بدهم. هنوز یک روز تا بازی فردا باقی مانده، اما کین در تمرینات امروز نشان داده که در ریکاوری پیشرفت داشته است. با این وجود بدون هری هم می‌توانیم رئال را شکست دهیم و هدف ما همین است، حالا چه کین باشد، چه نباشد.

سرمربی آرژانتینی اسپرزها در تمجید از دو ستاره تیم‌های تاتنهام و رئال مادرید خاطرنشان کرد: رونالدو و کین دو بازیکن فوق‌العاده هستند. باید به کارهایی که رونالدو در سال‌های اخیر کرده و به انجام آن ادامه می‌دهد، احترام بگذاریم. برای من هری کین یکی از بهترین بازیکنان جهان است و حاضر نیستم او را با بازیکن دیگری عوض کنم.

پوچتینو در پایان تأکید کرد: ما تنها به خودمان توجه داریم. این بازی هم با تقابل رئال و خیرونا فرق دارد و ما تنها می‌توانیم بازی رفت‌مان برابر رئال در سانتیاگوبرنابئو را مورد آنالیز قرار دهیم. رئال این توانایی را دارد تا اوضاع را به طور کلی در یک یا دو روز تغییر دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار