گل‌به خودی کنعانی‌زادگان یک حادثه بود

شاه‌علیدوست: با احترام به پرسپولیس، خودمان نتیجه را واگذار کردیم/ ما نیز مانند پرسپولیس در تختی میهمان بودیم

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: با احترام به تیم پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ برتر ما به عملکرد ضعیف خودمان در مقابل این تیم باختیم.

خبرنگار ورزشی ، روزبه شاه‌علیدوست پس از شکست ۲ بر صفر سایپا مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با تمام احترامی که برای پرسپولیس به عنوان یکی از تیم‌های خوب لیگ و صدرنشین مسابقات قائل هستم باید بگویم ما مقابل این تیم خودمان ضعیف کار کردیم و نتیجه را واگذار کردیم.  از من باتجربه تیم تا جوانان سایپا در حد خودمان ظاهر نشدیم و باید تلاش کنیم در دیدارهای آینده نتایج را جبران کنیم.

وی در خصوص گل به خودی محمدحسین کنعانی‌زاده‌گان عنوان کرد: گل اول یک حادثه بود و در حالی که در آن دقایق خوب بازی می‌کردیم و پرسپولیس را در اختیار داشتیم، آن گل را دریافت کردیم. 

کاپیتان تیم فوتبال سایپا درخصوص کیفیت چمن ورزشگاه تختی گفت: متاسفانه کیفیت زمین خوب نبود و ما نیز مانند پرسپولیس در این دیدار میهمان بودیم. سایپا در سال یک یا دو بار در ورزشگاه تختی بازی می‌کند و با این زمین ناآشنا هست. 

شاه‌علیدوست در خصوص حواشی مالی که بعد از دیدار این تیم مقابل استقلال در رسانه‌ها به راه افتاد و تاثیر آن در عملکرد سایپا عنوان کرد: در مورد مسائل باشگاه من اطلاعی ندارم و این مسائل نیز در حیطه مدیریتی تیم است و آنها باید پاسخگو باشند. جایی که به من مربوط می‌شود داخل زمین فوتبال است و صحبت در مورد عملکرد تیم است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار