معلوم نیست مسئولان باشگاه نفت در کدام سوراخی پنهان شده‌اند

بیرانوند: احتمال دارد در نیم‌فصل سرباز شوم/ تا فردا به باشگاه نفت فرصت می‌دهیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: احتمال دارد در نیم‌فصل از تیم پرسپولیس جدا شوم و به خدمت سربازی بروم.

خبرنگار ورزشی ، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی دو بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود، نیاز به ۳ امتیاز این بازی داشتیم و خدا را شکر آن را کسب کردیم. 

وی درباره تیم سایپا نیز تصریح کرد: جدا از اینکه علی دایی خودش یکی از بزرگترین بازیکنان ایران، آسیا و جهان است، تیم سایپا هم تیم خوبی است و ما را خیلی اذیت کرد. آنها جوان هستند و فشار زیادی آوردند اما خدا را شکر بازی را بردیم.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که شایعاتی مبنی بر سرباز شدن او در نیم فصل مطرح شده، گفت: من متاهل هستم و دو فرزند دارم، ضمن اینکه جام جهانی هم در پیش است و احتمال دارد این اتفاق بیفتد، اکنون در حال تصمیم‌ گرفتن هستم، با وجود اینکه تصمیم سختی دارم اما باید به فکر خودم و آینده خودم هم باشم. جام جهانی نزدیک است و هر بازیکنی آرزو دارد در تیم‌های بزرگ بازی کند، می‌خواهم بعد از جام جهانی دغدغه سربازی را نداشته باشم. 

بیرانوند در پاسخ به این پرسش که او پس از دیدار مقابل نفت اعلام کرده بود ۱۰ سال با پرسپولیس قرارداد دارد و قصد ترک این تیم را ندارد، افزود: اکنون هم همین حرف را می‌زنم همه چیز دست خودم است، من می‌توانم تا ۱۰ سال دیگر هم خودم را دانشجو نگه دارم اما باید تصمیم خودم را بگیرم. پیش از بازی با استقلال خوزستان هم این مساله را با برانکو در میان گذاشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی تصمیم نهایی خود را به باشگاه پرسپولیس اعلام خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ۲،۳ هفته پیش از پایان نیم‌فصل به باشگاه تصمیمم را می‌گویم. 

دروازه‌بان سابق تیم نفت در خصوص طلبی که از این باشگاه دارد عنوان کرد: اگر تا فردا با من، سیدجلال حسینی و وحید امیری تسویه نکنند تمام چیزهایی که از آنها داریم تحویل رسانه‌ها می‌دهیم تا مردم همه چیز را بفهمند، ما حقمان را از باشگاه نفت می‌خواهیم، اکنون ۸ روز به آنها AFC دوباره فرصت داده اما آنها هیچ کاری نکردند. معلوم نیست مسئولان باشگاه نفت در کدام سوراخی پنهان شده‌اند، همانطور که گفتم اگر تا فردا تسویه نکنند قبل از اینکه وارد اردوی تیم ملی شویم همه چیز را تحویل رسانه‌ها خواهیم داد. خیلی چیزها می‌دانم که می‌توانم آنها را بگویم. 

بیرانوند ادامه داد: فقط می‌خواهم بدانم آقای تاج و آقای ساکت چطور مالکیت تیم را به کسی دادند که دفترش در کارواش است. کسی که در کارواش کار می‌کند چطور می‌تواند یک تیم را اداره کند. نمی‌دانم چطور گل‌محمدی هم تیم را به او واگذار کرده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار