سایپا یک تیم جوان و با انگیزه بود

حسینی: بازیکنان پرسپولیس مشکلاتی دارند که باید حل شود/ کسانی که به نفت اجازه تیمداری دادند باید پاسخگو باشند

کاپیتان تیم پرسپولیس با انتقاد از عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: کسانی که به باشگاه نفت اجازه تیمداری دادند باید اکنون پاسخگو باشند.

خبرنگار ورزشی ، سیدجلال حسینی پس از برتری دو بر صفر تیم پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: سایپا یک تیم جوان و با انگیزه بود، خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم.

وی ادامه داد: مشکلات زیادی داریم که من به عنوان کاپیتان تیم فقط می‌گویم باید آنها برطرف شود.  بازیکنان گفته‌اند که مشکلات داریم و امیدوارم اینها حل شود. بیشتر از این مسئله را باز نمی‌کنم اما مهمترین موضوع این است که این مشکلات برطرف شود. ما مصدومان زیادی داریم اما بچه‌ها تلاش زیادی می‌کنند اما روز به روز به جای اینکه مشکلات کمتر شود بیشتر می‌شود.

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه آیا او هم مانند علیرضا بیرانوند تا فردا فقط به باشگاه نفت فرصت داده است، گفت: اصلا بحث فرصت نیست، کسانی که به این تیم اجازه داده‌اند تیم‌داری کند باید جواب بدهند. مسخره بازی که نیست یک نفر نشسته و الکی تیم را مدیریت می‌کند. یک نفر می‌آید ۳ میلیارد بدهی بار می‌آورد و نفر دیگر ۱۰ میلیارد، این چه قانونی است؟

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات بازیکنان پرسپولیس با باشگاه فنی است یا مالی، عنوان کرد: فنی نیست، فقط باید حل شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار