رقابت‌های وزنه‌برداری جام باشگاه‌های آسیا

مکوندی در دسته ۸۵ کیلوگرم طلایی شد

رقابت‌های وزنه برداری جام باشگاه‌های آسیا و آسیا کاپ در دسته ۸۵ کیلوگرم برگزار شد.

روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سومین روز از رقابتهای وزنه برداری باشگاههای آسیا و آسیا کاپ امروز (سه شنبه ۹ آبان ماه) در وزن ۸۵ کیلوگرم با حضور ۱۱ شرکت کننده در شهر یانگو کره جنوبی برگزار شد.علی مکوندی و افشین طاهری نمایندگان کشورمان از تیم مناطق نفت خیز جنوب خوزستان در دو جام باشگاههای آسیا و آسیا کاپ شرکت کردند و در نهایت مکوندی با مجموع ۳۴۵ کیلوگرم به ۴ مدال طلا و یک برنز دست یافت و طاهری با مجموع ۳۱۳ کیلوگرم در جایگاه ششم ایستاد.

علی مکوندی؛ حرکت یکضرب با ثبت رکورد ۱۴۶ کیلوگرم در جایگاه چهارم آسیا کاپ ایستاد و به مدال برنز جام باشگاههای آسیا دست یافت. در حرکت دوضرب وزنه ۱۹۹ کیلوگرم را مهار کرد و در مجموع با حدنصاب ۳۴۵ کیلوگرم به ۴ نشان دیگر طلا در رقابتهای جام باشگاههای آسیا و آسیا کاپ رسید. وی در رقابتهای جام باشگاههای آسیا دو مدال طلا (حرکت دوضرب و مجموع) و یک برنز (حرکت یکضرب) را به خود اختصاص داد و در در رقابتهای آسیا کاپ دو مدال طلای (حرکت دوضرب و مجموع) را  گرفت.

افشین طاهری در یکضرب وزنه ۱۴۲ را مهار کرد و پنجم شد، در حرکت دوضرب وزنه ۱۷۱ کیلویی را بالای سر برد تا ششم شود و در نهایت با مجموع ۳۱۳ کیلوگرم در جایگاه ششم آسیا کاپ جای گرفت و در جام باشگاههای آسیا به مقام چهارم دست یافت.

"اوساروف" و "نبی اف" هر دو از ازبکستان به ترتیب با مجموع ۳۴۴ و ۳۳۷ کیلوگرم دوم و سوم شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار