هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

برتری پرسپولیس مقابل سایپا همراه با گل‌به‌خودی یک استقلالی

نیمه نخست دیدار تیم‌های سایپا وپرسپولیس با برتری شاگردان برانکو خاتمه یافت.

، دومین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه تختی آغاز شد و تیم‌های سایپا و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری ۲ بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت. محمد حسین کنعانی‌زادگان مدافع سایپا در دقیقه ۲۱ به اشتباه گل نخست پرسپولیس را به ثمر رساند و در ادامه علی علیپور در دقیقه ۲۸ برتری سرخپوشان را دو برابر کرد.

شاگردان علی دایی در این دیدار با ترکیب محمدرضا اخباری٬ دانیال ماهینی، روزبه شاه‌علی‌دوست، محمد دانشگر، حسین کنعانی زادگان، آرش رضاوند، علی قلی‌زاده، رضا اسدی، علی شجاعی، رضا جعفری و محمد عباس‌زاده به میدان رفتند.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، بشار رسن، گادوین منشا و علی علیپور نیز یازده بازیکن پرسپولیس در دیدار این بودند.

محمد حسین زاهدی‌فر داور بازی در دقیقه ۴۳ به کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس کارت زرد داد.

نیمه نخست

دقیقه ۸: پرتاب اوت بلند حسین ماهینی با خروج ناموفق محمدرضا اخباری همراه شد اما ضربه سر گادوین منشا از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: ارسال علی قلی‌زاده از جناح چپ پرسپولیس روی تیر  دوم  به روزبه شاه‌علی‌دوست رسید اما ضربه سر این بازیکن با برخورد به مدافعان پرسپولیس به کرنر رفت. سایپایی‌ها از این کرنر بهره‌ای نبردند.

دقیقه ۱۵: ارسال روزبه شاه‌علی‌دوست با ضربه سر در عرض بازیکن سایپا قبل از رسیدن به محمد عباس‌زاده توسط شجاع خلیل‌زاده دفع شد.

دقیقه ۲۰: همکاری بشار رسن و صادق محرمی در سمت راست با پاس در عرض هافبک عراقی پرسپولیس به علیزاده رسید اما ضربه این بازیکن به تور کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۲۱: پرتاب اوت سریع وحید امیری به محسن ربیع‌خواه رسید و سانتر در عرض و زمینی این بازیکن با اشتباه و گل به خودی محمد حسین کنعان زادگان (مدافع پیشین استقلال) تبدیل به گل نخست پرسپولیس شد.

دقیقه ۲۸: شروع مجدد بیرانوند با ضربه سر اشتباه محمد دانشگر  و جاگیری نامناسب محمد حسین کنعانی‌زادگان همراه شد و علی علیپور در موقعیتی تک به تک دروازه سایپا را برای بار دوم باز کرد.

دقیقه ۳۵: همکاری وحید امیری و حسین ماهینی در جناح چپ با سانتر مدافع پرسپولیس از داخل محوطه جریمه سایپا همراه شد که علی علیپور با بی‌دقتی یک موقعیت خوب را از دست داد.

دقیقه ۴۰: پرتاب اوت بلند حسین ماهینی با اشتباه مجددا محمد رضا اخباری در دفع توپ به شجاع خلیل‌زاده رسید که ضربه این بازیکن از داخل محوطه جریمه با بی‌دقتی به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: سانتر بشار رسن در داخل محوطه جریمه سایپا به گادین منشا رسید که ضربه مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار