اندرسون: در پلی‌آف این ایتالیاست که تحت فشار قرار دارد، نه سوئد

سرمربی تیم ملی سوئد تأکید کرد که شاگردانش بدون هیچ واهمه‌ای از نام و آوازه ایتالیا برای کسب جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تلاش خواهند کرد.

، پلی‌‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه اروپا ماه آینده برگزار می‌شود جایی که در مهمترین بازی این مرحله تیم‌های ملی ایتالیا و سوئد به مصاف هم می‌روند. برخی معتقدند که سخت‌ترین قرعه‌های ممکن نصیب هر دو تیم شده است اما یان اندرسون، سرمربی سوئد تحت تأثیر چنین بحث‌هایی قرار نگرفته است.

او در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا گفت: بیش از هر چیزی من خوشحال شدم که حریفم را شناختم. قرعه‌کشی به من اجازه داد که شروع به بررسی وضعیت حریف و خودم را برای شروع کار آماده کنم به جای اینکه منتظر بمانم. ایتالیا کشوری فوق‌العاده با تاریخچه‌ای غنی از تاریخ و فرهنگ است. کاملاً مشخص است که ما با حریفی بزرگ روبه‌رو هستیم. من برای ایتالیا احترام فراوانی قائل هستم و می‌دانم که چه مأموریت سختی پیش رو داریم. برای ایتالیا احترام قائل هستیم ام از این تیم نمی‌ترسیم.

اندرسون ادامه داد: ایتالیا پتانسیل زیادی دارد اما ما هم باید کارمان را انجام دهیم. من آدم سرسختی هستم. مطمئناً در این دو بازی فشار روی ایتالیایی‌هاست نه ما. سوئد تا همین حالا هم فراتر از حد انتظار کار کرده است، البته این بدان معنا نیست که ما به حضور در پلی‌آف بسنده می‌کنیم. ما برای خودمان شانس صعود قائلیم و از هیچ چیز نمی‌ترسیم. تمام کاری که باید انجام دهیم تکرار بازی‌هایی است که در مرحله انتخابی انجام دادیم. به استثنای بازی‌مان برابر هلند، ما در تمام بازی‌های‌مان گل زدیم و موقعیت‌های گلزنی فراوانی خلق کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار