محرومیت کیانی امروز بخشیده می‌شود؟

نامه باشگاه ذوب‌آهن به تراکتورسازی؛ ۵۰ میلیون‌مان را ندهید، به AFC شکایت می‌کنیم

ذوب‌آهنی‌ها صبح امروز نامه‌ای تهدیدآمیز در مورد سینا عشوری به باشگاه تراکتورسازی ارسال کردند.

خبرنگار ورزشی ، تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت که در آستانه این دیدار امیدواری‌ها برای بخشش کیانی زیاد شده است.

* در روزهای گذشته اتفاقات خوبی راجع‌به پرونده مهدی کیانی رخ داده و امیدواری‌های باشگاه تراکتورسازی را برای بخشش او زیاد کرده است. گفته می‌شود مهدی کیانی در آستانه بخشیده شدن است و تراکتوری‌ها هم منتظر نامه بخشش محرومیت او هستند. تاکنون نامه‌ای در این خصوص به دست باشگاه تراکتورسازی نرسیده، اما کیانی به همراه سایر بازیکنان راهی ورزشگاه شده تا در صورت بخشیده شدن محرومیتش به میدان برود. باشگاه تراکتورسازی همچنان منتظر نامه بخشش محرومیت کیانی است.

* باشگاه ذوب‌آهن صبح امروز نامه‌ای تهدیدآمیز در مورد سینا عشوری به باشگاه تراکتورسازی ارسال کرده است. در این نامه باشگاه اصفهانی به تراکتورسازی اعلام کرده که اگر ۵۰ میلیون باقیمانده از پول رضایت‌نامه سینا عشوری را نپردازد، از این باشگاه به AFC شکایت خواهد کرد. رونوشت این نامه به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم ارسال شده است.

بیشتر بخوانید: آذری: جواب رباط پاره کردن بازیکنان ما در تراکتورسازی را چه‌کسی می‌دهد؟/ آنها باید ۵۰ میلیون به ما بپردازند

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار