حاشیه دیدار سایپا - پرسپولیس

درخواست سرپرست تیم سایپا از مسئولان ورزشگاه/ بازیکنان سایپا زیر ذره‌بین برانکو+ تصاویر

سرپرست تیم فوتبال سایپا درخواست عجیبی از مسئولان ورزشگاه داشت.

خبرنگار ورزشی ،   دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آغاز می‌شود که در فاصله ۴۵ دقیقه تا آغاز این مسابقه حدود ۳ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

* بیرون ورزشگاه بازار فروش پرچم و غذای گرم، داغ بود. 

* ساعت ۱۴:۱۰ بازیکنان سایپا برای گرم کردن بدن‌های خود وارد زمین شدند و در این بین محمد دایی آنها را همراهی می‌کرد و خوش و بش گرمی با اعضای تدارکات پرسپولیس داشت.

* بازیکنان پرسپولیس ۵ دقیقه بعد از نارنجی‌پوشان برای گرم کردن بدن‌های خود به زمین آمدند و شدیدا مورد استقبال تماشاگران قرار گرفتند.

* برانکو ایوانکوویچ همراه تیمش به کنار زمین آمد و جالب اینکه بیشتر از اینکه حواسش به بازیکنان تیم خود باشد بازیکنان سایپا را زیر نظر داشت. او همچنین آنالیزور خود را صدا زد تا ترکیب تیم نارنجی‌پوشان مورد آنالیز قرار دهد.

* تماشاگران محمد عباس‌زاده را تشویق کردند.

* علی حاتم  سرپرست تیم سایپا به محض اینکه به زمین آمد از مسئولان ورزشگاه خواست تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند هواداران پرسپولیس پشت نیمکت سایپا بنشینند، او تاکید کرد پشت نیمکت تیمش فقط باید تماشاگران این تیم بنشیند حتی اگر تیمش تماشاگری نداشت باید خالی بماند.

* محمد انصاری به دلیل مصدومیت جزیی نمی‌تواند در بازی پرسپولیس به میدان برود قبل از آغاز بازی در کنار زمین حاضر شده و با حاضران در آنجا به خوش و بش پرداخت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار