زازا لایق حضور در تیم ملی ایتالیا است

مارسلینو: اطمینان داشتم که اینتر مرا جانشین دی‌بوئر می‌کند/ حالا از حضور در والنسیا راضی هستم

سرمربی والنسیا می‌گوید سال گذشته خودش را سرمربی جدید نراتزوری می‌دانست اما در نهایت سر از مستایا درآورد.

، باشگاه اینتر فصل گذشته تنها ۴ ماه پس از آغاز رقابت‌ها فرانک دی‌بوئر را از سرمربیگری این تیم برکنار کرد. در آن زمان گزینه‌هایی به عنوان جانشین این مرد هلندی مطرح شد که مارسلینو یکی از آنها بود اما نراتزوری در نهایت استفانو پیولی را استخدام کرد که البته او هم نتوانست نظر مسئولان باشگاه را جلب کند و در پایان فصل اخراج شد. به این ترتیب مارسلینو پیشنهاد والنسیا را پذیرفت و اینتری‌ها هم لوچانو اسپالتی، سرمربی پیشین رم را استخدام کردند.

مارسلینو که این فصل با والنسیا فوق‌العاده نتیجه گرفته و تیمش الان در جدول رده‌بندی لالیگا پس از ۱۰ هفته از آغاز لالیگا با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در رده دوم قرار دارد، به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: یک سال پیش من و دستیارانم تماسی از سوی مدیران اجرایی اینتر داشتیم. ما به میلان رفتیم و دو جلسه فنی هم برگزار شد. پس از جلسه دوم ما دیگر مطمئن بودیم که در کادر فنی اینتر خواهیم بود با این حال در فاصله ساعت ۱۱ شب شنبه تا عصر یکشنبه آن هفته یک چیزی تغییر کرد. در آن ۱۳ ساعت شانس ما برای قبول هدایت اینتر افت کرد.

مارسلینو ادامه داد: مسلماً در اینتر کسانی بودند که ترجیح می‌دادند برای هدایت این تیم به ما اعتماد کنند اما برخی دیگر هم ترجیح می‌دادند که یک نفر دیگر سرمربی شود. اشکالی ندارد. چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. ما دوست داشتیم در ایتالیا مربیگری کنیم اما نشد. به والنسیا آمدیم و الان هم از وضعیت‌مان راضی هستیم.

یکی از بازیکنان والنسیا که بعد از ورود مارسلینو به این تیم احیا شده، مهاجم ایتالیایی آن سیمونه زازا است که تا الان ۷ گل در لالیگا زده و گفته می‌شود که احتمال دارد برای بازی مقابل سوئد در پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت شود.

مارسلینو درباره مهاجم سابق یوونتوس عنوان کرد: سیمونه دارد در سطح بسیار بالایی بازی می‌کند. او بعد از مسی دومین گلزن برتر این فصل لالیگاست. او بازیکنی سختکوش و جاه‌طلب است. ما از عملکرد او راضی هستیم و امیدواریم که برای بازی برابر سوئد به اردوی ایتالیا دعوت شود. به نظر من او لیاقتش را دارد. او برای دعوت شدن به اردوی تیم ملی کشورش به اندازه کافی تلاش کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار