در گفت‌وگو با تسنیم

شربتی: سیاه‌جامگان جزو گزینه‌های سقوط نیست/ فقط به شکست استقلال خوزستان فکر می‌کنیم

مدافع تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد تأکید کرد که این تیم در بین گزینه‌های سقوط به لیگ دسته اول قرار ندارد.

رضا شربتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص شرایط بحرانی سیاه جامگان گفت: تیم ما خیلی خوب فوتبال بازی می کند ولی متاسفانه بدشانسی می آوریم و موقعیت ها را از دست می دهیم. به‌عنوان مثال در بازی با صنعت نفت پنالتی آنها تبدیل به گل شد، ولی پنالتی ما گل نشد و چند فرصت مهم دیگر را از دست دادیم.

مدافع تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در ادامه افزود: در حال حاضر جو بسیار خوبی در سیاه‌جامگان وجود دارد و من معتقدم برای خروج از این وضعیت نیاز به دو برد داریم تا دوباره زنده شویم. امیدوارم بتوانیم در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم و بردهای‌مان را از بازی با استقلال خوزستان شروع کنیم.

وی در مورد بازی تیمش برابر استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: تیم‌های خوزستانی خیلی سخت به حریفان‌شان باج می‌دهند، ولی ما هم می‌خواهیم در این بازی نتیجه بگیریم. قرار نیست به اهواز برویم و دنبال مساوی باشیم و شک نکنید فقط به شکست دادن استقلال خوزستان فکر می‌کنیم.

شربتی در واکنش به اینکه برخی سیاه‌جامگان را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، اظهار داشت: ما اصلاً جزو گزینه‌های سقوط نیستیم و شما می‌بینید که تیم‌هایی مثل تراکتورسازی، سپاهان و چند تیم دیگر هم کم امتیاز گرفته‌اند. ما تلاش می‌کنیم تا خیلی زود خودمان را از انتهای جدول جدا کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار