تداوم مشکلات داوری مسابقات بوکس قهرمانی کشور + عکس

مسابقات بوکس قهرمانی کشور این روزها در شهر سنندج در حال برگزاری است و مشکلات داوری باعث ناراحتی اکثر تیم‌ها، مربیان و ورزشکاران شده است.

خبرنگار ورزشی ، مسابقات بوکس قهرمانی کشور این روزها در شهر سنندج در حالی برگزار است و روز گذشته (دوشنبه) فینالیست‌ها اوزان مختلف این مسابقات مشخص شدند. داوری این مسابقات باعث اعتراضات فراوان تیم‌ها، سرپرست‌ها، بازیکنان و مربیان شده است و حتی شنیده شد برخی تیم‌ها قصد انصراف از ادامه مسابقات را داشتند که با وساطت مسئولان برگزاری از تصمیم خود منصرف شدند.

نکته‌ای که در این مسابقات چندین بار اتفاق و با بی‌تفاوت داوران مواجه شده است، عدم قطع مسابقه در هنگام پاره شدن ابروی شکافته شدن بازیکنان بوده است. طبق گفته یکی از سرپرست‌های شرکت کننده در این مسابقات این اتفاق چهار یا پنج بار در طول برگزاری این مسابقات افتاده است و برخلاف مقرارت بین‌المللی با عدم قطع مسابقه روبه‌رو شده است.

به نظر می‌ رسد مشکلات داوری بوکس ایران و برخورد سلیقه‌ای داوران با قوانین بین‌المللی یکی از بزرگترین مشکلات مسابقات قهرمانی کشور بوده است و باعث نارضایتی اکثر تیم‌ها و مسئولان شرکت کننده در مسابقات شده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار