باشگاه سپاهان: سرمربی تیم فوتبال جوانان باید مواخذه شود!

باشگاه سپاهان اصفهان در بیانیه‌ای نسبت به رفتار سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران انتقاد کرد.

، در بیانیه باشگاه سپاهان آمده است: مدیران ذیصلاح در فدراسیون و تیم‌های ملی فوتبال در همه رده‌های سنی می‌توانند روی این نکته صحه بگذارند که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همیشه برای حضور بازیکنانش در اردوهای تیم ملی بهترین همکاری‌ها و همراهی‌ها را انجام داده و هیچ نکته منفی در این باره در کارنامه این باشگاه نیست.

با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای رقابت‌های مقدماتی آسیا و دیدار این تیم در روز ۱۳ آبان ماه، متأسفانه سرمربی تیم ملی در رفتاری دور از انتظار نسبت به حضور مهدی رحیمی بازیکن ملی پوش جوان سپاهان برای حضور در دیدار با تیم پیکان جلوگیری کرد. این اتفاق در شرایطی روی داده که برخی از بازیکنان هم پست رحیمی در سپاهان دچار مصدومیت هستند و تیم سپاهان در این پست به شدت دچار کمبود بازیکن است.

علیرغم نامه‌نگاری‌ها و تماس‌های مکررمان با دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال و تلاش‌هایی که برای دفاع از حق سپاهان در این رابطه داشتیم، متأسفانه دوستان حاضر به همکاری نشدند و سرمربی تیم ملی جوانان نیز در رفتاری دور از انتظار و غیرقانونی اجازه خروج بازیکن را صادر نکرد.

قطعاً با توجه به اینکه قوانین مصرح می‌گوید که بازیکن باید ۴۸ ساعت قبل از دیدار در اختیار تیم ملی باشد و حضور مهدی رحیمی در دیدار با سپاهان - پیکان مطابق با قوانین بین‌المللی حق طبیعی باشگاه سپاهان است، در این باره سرمربی تیم ملی جوانان باید مورد مواخذه قرار گیرد.

طبیعی است با توجه به عدم پاسخگویی فدراسیون فوتبال، این باشگاه از طریق کمیته بین‌الملل خود نسبت به این رفتار صورت گرفته و زمان حضور یک بازیکن در اردوی تیم ملی برای انجام یک دیدار، استعلام لازم را از فیفا انجام می‌دهد. امیدواریم پس از این استعلام که پاسخ آن تا حدود زیادی روشن است، فدراسیون فوتبال مسئولیت همه زیان‌های مادی و معنوی که بابت غیبت این بازیکن در این شرایط حساس متوجه سپاهان می‌شود را بر عهده گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار