پاینده: فعلا فقط بدهی‌های قطعی را می‌دهیم

واکنش تراکتور به ناراحتی طلبکاران بدون شکایت

مدیر رسانه ای تراکتورسازی اعلام کرد در آینده با قطعی شدن بدهی ها طلب افرادی که از باشگاه شکایت نکرده اند هم پرداخت می شود.

به گزارش "ورزش‌سه"، مسئولان باشگاه تراکتورسازی طی چند روز گذشته از توافق با طلبکاران خود خبر دادند و این درحالی است که بسیاری از مربیان و بازیکنان سابق این تیم که به کمیته انضباطی شکایت نکرده اند، هیچ صحبتی با این باشگاه انجام ندادند و مشخص نیست چه اتفاقی پیرامون آنها رخ می دهد.


محمد جواد پاینده، مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی در خصوص آخرین وضعیت تکمیل پرونده حرفه ای سازی و پرداخت بدهی های این باشگاه گفت: پس از ابلاغ ضرورت تسویه حساب با کلیه کسانی که حکم قطعی و نهایی در اختیار دارند مذاکره با تمامی افراد حاضر در این فهرست آغاز شد و خوشبختانه تا امروز می توانیم بگوییم با تمامی نفرات مورد نظر مذاکره داشته ایم و به نتایج خوبی رسیده ایم. در صورت تامین اعتبار لازم هیچ مشکلی برای تسویه حساب قطعی وجود نخواهد داشت و همانطور که بخش های دیگر پرونده حرفه ای سازی باشگاه تراکتورسازی به موقع تحویل مسئولین فدراسیون فوتبال گردیده، مستندات مرتبط با موضوع طلبکاران و بدهی ها نیز به زودی تقدیم خواهد شد.


پاینده گفت: من فکر می کنم هیچ مشکل جدی در مسیر آسیایی شدن تراکتورسازی وجود نخواهد داشت و با وجود سختی هایی که در این روزها وجود داشت، خوشبختانه نتیجه کار بسیار ارزشمند خواهد بود. انتظار داشتیم از نظر مالی در زمان لازم حمایت و کمکی صورت بگیرد که البته مهلت ما یک هفته دیگر تمدید شده است. در این بین از کسانی تشکر می کنم که به اشکال مختلف حمایت و همراهی خودشان را نشان دادند. برخی از شاکیان بدون دریافت وجه رضایت خودشان را اعلام کردند که قطعا نمی گذارم حق چنین اشخاصی پایمال شود، چرا که سرنوشت تیم بزرگ و محبوب تراکتورسازی برای این اشخاص اهمیت زیادی داشت. در عین حال بعضی از افراد هم متاسفانه هیچ همراهی و همکاری با ما نداشتند و در این مقطع تنها به دنبال دریافت وجه طلب خودشان به هر شکل بودند.


مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: تردیدی وجود ندارد که همه طلبکاران باید به حق واقعی و مطالبات خودشان برسند؛ اما به این مسئله هم باید دقت شود که مجموعه این بدهی ها مربوط به ۸ الی ۴ سال گذشته است و هیچ ارتباطی به ۲ فصل اخیر ندارد. همانطور که ۹ پرونده خارجی مربوط به این دو سال نبود. باشگاهی که یک ریال بودجه و اعتبارات دولتی دریافت نمی کند در طول یک فصل طبیعتا نمی تواند مجموعا بدهی های باقیمانده از ۸ سال گذشته را در یک مهلت و فرصت کوتاه تسویه کند. به همین دلیل ما انتظار داشتیم که برخی از دوستان با تخفیف و همراهی بیشتر به باشگاه کمک کنند و شرایط ویژه تراکتورسازی را درک کنند.


پاینده همچنین در خصوص برخی افرادی که از دو فصل گذشته طلب هایی از این باشگاه داشته اند نیز گفت: هیچ تردیدی وجود ندارد که همه طلبکاران باید مطالبات خودشان را دریافت کنند و هدف ما هم چیزی جز این نیست؛ اما در حال حاضر طبیعتا تنها بدهی های قطعی پرداخت خواهد شد. وقتی در مورد مبلغ مطالبات برخی از بازیکنان یا مربیان گذشته هنوز نظر قطعی وجود ندارد، طبیعتا به مرحله پرداخت نرسیده است. ممکن است یک بازیکن مدعی باشد که ۷۰۰ میلیون از تراکتور طلبکار است؛ اما بررسی اسناد و مستندات قانونی نشان می دهد این عدد ۱۰۰ میلیون هم نیست. لذا باید مراحل رسیدگی به میزان مطالبات مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. رقم مورد ادعای دو طرف قطعی شود. پس از طی این مراحل و زمانی که میزان طلب مشخص باشد، طبیعتا برای پرداخت اقدام خواهد شد. در واقع بعد از تسویه حساب با کلیه طلبکارانی که در فهرست نهایی فدراسیون فوتبال وجود دارند، می توان گفت تراکتورسازی هیچ بدهی قطعی و اثبات شده ای ندارد.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار