تسنیم بررسی می‌کند

ائتلاف کلانتری تکلیف معادلات انتخابات فدراسیون تکواندو را مشخص می‌کند/ رئیس سابق فدراسیون در دو راهی سهرابی و پولادگر

اظهارات کلانتری در خصوص ائتلاف با یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون تکواندو می‌تواند تاثیر فراونی بر سونوشت مجمع انتخاباتی این رشته داشته باشد.

خبرنگار ورزشی ، ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه پایان یافت و ۱۵ نفر برای حضور در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت‌نام کردند که در  آرش فرهادیان، مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو به نفع محمد پولادگر از حضور در مجمع انتخاباتی این رشته انصراف داد.

از زمان ثبت‌نام کاندیداها برای انتخابات ریاست این فدراسیون همه کارشناسان این رشته از محمد پولادگر، مختار کلانتری و جمشید محمدی سهرابی به عنوان پر امیدترین گزینه‌های ریاست این فدراسیون نام بردند.

دلیل این پیش‌بینی‌ها نیز حضور محمد پولادگر به واسطه سالیان سال حضور در راس مدیریتی فدراسیون تکواندو، کلانتری به واسطه سابقه ریاست این فدراسیون و همچنین حمایت برخی قهرمانان و چهره شاخص سابق این رشته و مخالفان مدیریت فعلی فدراسیون تکواندو و جمشید سهرابی نیز به عنوان یکی از دیگر مخالفین محمد پولادگر و رئیس سابق هیئت تکواندو استان تهران در میان کاندیداهای ثبت‌نام کننده بود.

اما در روزهای گذشته مختار کلانتری در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها از احتمال عدم حضور خود در مجمع انتخاباتی این رشته و ائتلاف با یکی از کاندیداها صحبت کرده بود که مجددا گمانه‌زنی‌های جدیدی را در خصوص سرنوشت انتخابات یکی از رشته‌های مدال‌آور ورزش ایران در المپیک افزایش داد.

کلانتری در این گفت‌و‌گو از اصرار قهرمانانی مانند ساعی و افلاکی برای حضور و ثبت‌نام در انتخابات صحبت و همچنین از دوستی خود با شخص رئیس فعلی فدراسیون تکواندو صحبت کرده بود. صحبت‌هایی که سرنوشت ائتلاف او با جمشید محمدی سهرابی و محمد پولادگر را نامشخص کرده بود.

در این بین برخی‌ها اعتقاد به ائتلاف کلانتری با سهرابی برای افزایش شانس پیروزی خود در مقابل پولادگر در انتخابات صحبت می‌کنند و در طرف مقابل با توجه به اعلام دوستی کلانتری با پولادگر معتقد هستند مانند گذشته ممکن است کلانتری با رئیس فدراسیون تکواندو ائتلاف و به حضور در پست نایب رئیس فدراسیون تکواندو اکتفا کند.

گمانه‌زنی‌هایی که باید تا روزهای آینده منتظر قطعی شدن آنها منتظر ماند و سپس با قاطعیت بیشتری از شانس کاندیدای پرشانس‌تر صحبت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار