ماندزوکیچ می‌تواند به عنوان مدافع میانی هم بازی کند

آلگری: باید از اسپورتینگ امتیاز بگیریم

سرمربی یوونتوس از شاگردانش خواست تمام تلاش‌شان را برای کسب نتیجه در خانه نماینده پرتغال انجام دهند.

، یوونتوس فردا شب (سه‌شنبه) در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان اسپورتینگ لیسبون است، تیمی که دو هفته پیش در تورین آن را شکست داد.

یوونتوس با کسب پیروزی در این بازی صعودش را قطعی می‌کند اما با کسب تساوی هم به صعود امیدوار می‌ماند.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر در کنفرانس خبری پیش از این بازی به خبرنگاران گفت: اگر فردا شب صعود کنیم هدیه بزرگی به هواداران‌ به خودمان و همه داده‌ایم. باید در بازی فردا شب نتیجه‌ای ثبت کسب کنیم. یک پیروزی قطعاً ما را به دور بعد می‌رساند و یک تساوی هم ما را به مرحله یک هشتم نهایی نزدیک می‌کند.

آلگری ادامه داد: اسپورتینگ تیم سرسختی است که به خوبی دفاع می‌کند که در خانه مطمئناً متفاوت از دیدار رفت بازی خواهد کرد. آنها در خانه‌شان کار را برای بارسلونا بسیار سخت کرده بودند. بنابراین پیروزی در بازی فردا شب نتیجه مثبتی برای ما تلقی خواهد شد. باید فوق‌العاده، با تواضع و هوشیاری بازی کنیم و درک بالایی داشته باشیم.

آلگری در پاسح به این سوال که چرا در تمام بازی‌هایش از ماریو ماندزوکیچ استفاده می‌کند، اظهار داشت: ماندزوکیچ بازیکن باشخصیتی است. او می‌تواند به عنوان مدافع میانی هم بازی کند و اگر از من بپرسید حتی توانایی بازی به عنوان هافبک میانی و بازیساز را هم دارد. دروازه‌بان؟ نه. استورارو اما می‌‌تواند دروازه‌بان خوبی باشد. به هر حال ما مشکل دروازه‌بان نداریم چون دو تا از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا (بوفون و شزنی) را داریم و من از این بابت خوش‌شانسم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار