کونته: سعی می‌‌کنیم مقابل رم عملکردی بهتر از بازی رفت داشته باشیم

سرمربی تیم فوتبال چلسی از سختی کار شاگردانش برای کسب نتیجه در خانه رم و انگیزه آنها برای جبران اشتباهات بازی رفت گفت.

، آنتونیو کونته سرمربی تیم فوتبال چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش برابر رم در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به سختی کار مردانش برای کسب پیروزی در این بازی با توجه به نتیجه بازی رفت اشاره داشت.

چلسی که دو هفته پیش در خانه بازی ۲ بر صفر برابر رم را در نهایت با تساوی ۳ بر ۳  و فرار از شکست خانگی به پایان رساند، فردا شب (سه‌شنبه) در صورتی که در ایتالیا جالوروسی را شکست دهد می‌تواند جواز صعود به مرحله حذفی را کسب کند و برای بازی خانگی حساس هفته آینده‌اش برابر منچستریونایتد در لیگ برتر روحیه‌ای مضاعفی بگیرد.

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در خصوص مصاف شاگردانش با رم گفت: مطمئناً مقابل منچستریونایتد ما باید برای کسب پیروزی تلاش کنیم اما باید بازی به بازی پیش برویم و حالا برای ما مهمترین چیز بازی برابر رم در لیگ قهرمانان است. بعد از این بازی شروع به فکر کردن درباره منچستریونایتد خواهیم کرد.

کونته ادامه داد: می‌دانیم که بازی‌مان برابر رم بسیار سخت خواهد بود و در بازی اول در خانه هم فکر می‌کنم که نتیجه خوبی کسب کردیم اما مطمئناً من دوست دارم که در این بازی بهتر از بازی رفت کار کنیم. من بازیکنانی دارم که تجربه زیادی از بازی در چنین شرایطی دارند و ما می‌‌خواهیم نسبت به بازی قبلی عملکرد بهتری ارائه کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار