فردا در خط دفاعی مشکل داریم؛

کرانچار: من باید بگویم دستیار می‌خواهم یا نه

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم سپاهان می گوید که مصدومیت بازیکنان تیم ربطی به عملکرد مربی بدنساز ندارد.

به گزارش خبرنگار "توپ"، ، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

فرق ما با پیکان این است که ما نتیجه نمی گیریم


پیکان یک تیم بسیار سازمان یافته و منظم است و زمانی که ما در سال گذشته پنجم شدیم، آنها ششم شدند و این نوید را دادند که در این فصل بهتر می‌شوند و این اتفاق در حال رخ دادن است. پیکان تیمی منضبط و منظم است. تنها تفاوتی که بین ما و پیکان وجود دارد این است که آنها نتایج لازم و موردنظر خود را کسب کرده‌اند، اما ما با وجود ارکان خوب در تیم نتایج لازم را کسب نکرده‌ایم. امروز از بازیکنان خواستم که با انگیزه و انضباط بالایی وارد بازی شوند و در دیدارهای آینده نیز به همین صورت عمل کنند تا به آرامی تا نیم‌فصل به میانه جدول و در پایان فصل به صدر جدول برسیم.

 

از ابتدای فصل با بدشانسی روبرو بوده ایم


از ابتدای فصل با بدشانسی روبه‌رو شدیم و در سه هفته نخست ساسان انصاری را به دلیل محرومیت نداشتیم و مروان حسین نیز در تیم حضور نداشت. پس از بازی با پرسپولیس، عزت‌الله پورقاز مصدوم شد که هنوز به آمادگی نرسیده است. هفته گذشته نیز حسن جعفری مصدوم شد و این بازیکن را هم فردا در اختیار نداریم. رودریگز نیز روز گذشته مصدوم شد و مشخص نیست که در بازی فردا بازی می‌کند یا نه. مهدی رحیمی هم که به تازگی در ترکیب جا افتاده بود، به دلیل حضور در تیم فوتبال جوانان در این دیدار حضور ندارد. بازیکنانی که باقی مانده‌اند نمایش موردنظر ما را نشان می‌دهند و قطعاً نتیجه لازم را کسب خواهیم کرد.

 

مصدومیت بازیکنان ربطی به عملکرد مربی بدنساز تیم ندارد


وی در پاسخ به این پرسش که آیا مصدومیت‌های بازیکنان سپاهان به عملکرد مربی بدنساز تیم ارتباط دارد، گفت: پورقاز در دیدار پرسپولیس مصدوم شد، پس این مصدومیت مکانیکی در خلال بازی بوده و ارتباطی با نحوه کار بدنساز تیم ندارد. حسن جعفری از قبل احساس درد داشت و ظاهراً مصدومیت این بازیکن کاملاً خوب نشده بود. در بازی گسترش فولاد تبریز تا پایان بازی از جعفری استفاده کردیم و همین مسئله سبب مصدومیت این بازیکن شده بود که این هم ارتباطی با بدنسازی تیم ندارد. علی کریمی در بازی با فولاد خوزستان ضربه‌ای از بازیکن حریف خورد و مصدوم شد. اینها مصدومیت‌هایی هستند که در حین مسابقه صورت می‌گیرد.


من باید بگویم دستیار می خواهم یا نه


بنده به دفعات و از سوی همه رسانه‌ها پاسخ داده‌ام و اینجا (محل برگزاری نشست خبری) جای پاسخ دادن به این سؤال نیست. اگر کسی نیاز به همکار دارد، شخص سرمربی است و من باید بگویم دستیار می‌خواهم یا نه. اینکه باشگاه بگوید یا کمیته فنی درست نیست. این مسئله باعث می‌شود که فشار به تیم و باشگاه بیاید. حدود یک ماه پیش جلسه‌ای با اعضای هیئت مدیره داشتیم که نیازهای‌مان بررسی شود، در صورتی که این مسائل مطرح نشده بود، اما از زمانی که پای‌مان را از باشگاه بیرون گذاشتیم، در کمتر از ۲۴ ساعت رسانه‌های اصفهانی و غیراصفهانی بحث‌هایی مانند انتخاب دستیار و اولتیماتوم باشگاه به کرانچار را مطرح کردند.

 

فردا در خط دفاعی مشکل داریم


در بازی فردا ما در خط دفاعی به مشکل می‌خوریم، چون تیم ما پورقاز، رودریگوئز، جعفری و رحیمی را ندارد، اما باید بدانید سیاوش یزدانی، سعید آقایی و عارف غلامی را داریم. با این حال، به دنبال راه حل برای سمت راست تیم هستیم. ما در خط هافبک مشکلی نداریم، اما بیشترین انتظار را از خط حمله دارم که چه از ابتدا باشند و چه تعویض شوند، اهداف را به درستی اجرا کنند و گل به ثمر برسانند و از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند.

 

شانس هایمان را در محوطه جریمه از دست می دهیم


ما بازی‌سازی داریم و شانس‌های‌مان را در محوطه جریمه از دست می‌دهیم و چهار بازیکن مهاجم ما در لحظه نهایی تمرکز لازم را ندارند. زمانی که در همه مسابقات بازی سازی می‌کنیم و تملک توپ‌مان هم بیشتر بوده است، نتوانستیم گل به ثمر برسانیم.

 

مسئولان هتل اجازه خروج رحیمی را ندادند


سرمربی تیم جوانان با وجود اینکه ما همیشه با رده‌های مختلف ملی بهترین روابط را داشتیم و این بار هم با توجه به اینکه به بازیکن نیاز داشتیم آنها در اختیار تیم ملی قرار دادیم، اما کمی با لجاجت ایشان مواجه شدیم و نگذاشتند بازیکن ما به یک مسابقه رسمی لیگ بیاید تا در تمرینات یا یک دیدار دوستانه شرکت کند. سوء تفاهم از آن سو شکل گرفت. تیم جوانان باید با باشگاه‌هایی مانند پیکان و سایپا و دیگر باشگاه‌ها کنار می‌آمد. باشگاه سپاهان از بازیکن خواسته بود که به تیم بازگردد، اما مسئولان هتل نگذاشتند که بیاید و این سختگیری از سوی مسئولان تیم جوانان صورت گرفته است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار