کرانچار: پیکان تیمی سازمان یافته و منظم است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان از حریف فردای تیمش به عنوان تیمی سازمان یافته و منظم یاد کرد.

خبرنگار از اصفهان، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: پیکان یک تیم بسیار سازمان یافته و منظم است و زمانی که ما در سال گذشته پنجم شدیم، آنها ششم شدند و این نوید را دادند که در این فصل بهتر می‌شوند و این اتفاق در حال رخ دادن است.

وی افزود: پیکان تیمی منضبط و منظم است. تنها تفاوتی که بین ما و پیکان وجود دارد این است که آنها نتایج لازم و موردنظر خود را کسب کرده‌اند، اما ما با وجود ارکان خوب در تیم نتایج لازم را کسب نکرده‌ایم. امروز از بازیکنان خواستم که با انگیزه و انضباط بالایی وارد بازی شوند و در دیدارهای آینده نیز به همین صورت عمل کنند تا به آرامی تا نیم‌فصل به میانه جدول و در پایان فصل به صدر جدول برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین تصریح کرد: از ابتدای فصل با بدشانسی روبه‌رو شدیم و در سه هفته نخست ساسان انصاری را به دلیل محرومیت نداشتیم و مروان حسین نیز در تیم حضور نداشت. پس از بازی با پرسپولیس، عزت‌الله پورقاز مصدوم شد که هنوز به آمادگی نرسیده است. هفته گذشته نیز حسن جعفری مصدوم شد و این بازیکن را هم فردا در اختیار نداریم.

کرانچار ادامه داد: رودریگز نیز روز گذشته مصدوم شد و مشخص نیست که در بازی فردا بازی می‌کند یا نه. مهدی رحیمی هم که به تازگی در ترکیب جا افتاده بود، به دلیل حضور در تیم فوتبال جوانان در این دیدار حضور ندارد. بازیکنانی که باقی مانده‌اند نمایش موردنظر ما را نشان می‌دهند و قطعاً نتیجه لازم را کسب خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مصدومیت‌های بازیکنان سپاهان به عملکرد مربی بدنساز تیم ارتباط دارد، گفت: پورقاز در دیدار پرسپولیس مصدوم شد، پس این مصدومیت مکانیکی در خلال بازی بوده و ارتباطی با نحوه کار بدنساز تیم ندارد. حسن جعفری از قبل احساس درد داشت و ظاهراً مصدومیت این بازیکن کاملاً خوب نشده بود. در بازی گسترش فولاد تبریز تا پایان بازی از جعفری استفاده کردیم و همین مسئله سبب مصدومیت این بازیکن شده بود که این هم ارتباطی با بدنساز تیم ندارد.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار