۴ دروازه‌بانی که طعم باخت را نچشیدند

قلعه‌بانان شکست ناپذیر لیگ هفدهم

پس از برگزاری ۷۹ بازی از مسابقات لیگ برتر و گذر یک سوم از رقابت های لیگ هفدهم، چهار دروازه بان هنوز طعم شکست را نپذیرفتند. دروازه بان هایی که دو نفر از آنها گلر ثابت تیم هایشان محسوب می شوند.

به گزارش "توپ"، با برگزاری یک سوم رقابت های لیگ هفدهم ۲۸ دروازه بان به میدان فراخوانده شدند و به حفظ دروازه خود پرداختند. اما در این میان تنها ۴ دروازه بان موفق شدند خود را بدون شکست نگه دارند. البته در میان ۴ دروازه بان ۲ نفر گلرهای ثابت محسوب می شوند که هر هفته درون دروازه می ایستند و ۲ دروازه بان نیز تنها یک بازی از دروازه خود محافظت کردند و با پیروزی بازی را به پایان رساندند.


محسن فروزان؛ ۱۰ بازی بدون شکست


یکی از مهره های موثر پدیده لیگ را می توان محسن فروزان دانست. دروازه بان سابقا استقلالی پارس جنوبی جم این روزها برای تیمش در لیگ برتر می درخشد و با تاثیرگذاری بالا به بازی می پردازد. این گلر گیلانی در هر ۱۰ بازی تیمش به میدان رفت و در نهایت بدون شکست یک سوم ابتدایی لیگ را به پایان رساند. فروزان در این ۱۰ دیداری که به میدان رفته موفق شده ۳ کلین شیت به جا بگذارد.


پیام نیازمند؛ ۵ بازی بدون شکست


دروازه بان دوم پیکانی که اکنون تبدیل به گلر ثابت این تیم شده است در ۵ دیدار اخیر این تیم به میدان رفته و اتفاقا موفق شده عملکرد فوق العاده خوبی از خود به نمایش بگذارد. نیازمند در دوره اوج خودروسازان به ترکیب تیمش رسید و در هر ۵ دیداری که به میدان رفته موفق شده با پیروزی به کار خود خاتمه دهد. نیازمند در ۵ بازی، موفق به ثبت ۳ کلین شیت شده است.


احسان مرادیان؛ ۱ بازی بدون شکست


دروازه بان دوم فولادی ها در یک بازی جایگزین حامد لک شد و اتفاقا موفق شد با کلین شیت به کار خود خاتمه دهد. فولادی ها به همراه مرادیان در بازی مقابل صنعت نفت حضور پیدا کردند و با پیروزی یک بر صفر بازی را به پایان رساندند.


بوژیدار رادوشوویچ؛ ۱ بازی بدون شکست


گلر کروات پرسپولیسی ها که در دومین سال حضور در این تیم به سر می برد در ۱۰ بازی ابتدایی لیگ توانست ۱ بار برای این تیم به میدان برود. دیداری که برابر استقلال خوزستان برگزار شد و با وجود اینکه رادوشوویچ یک بار اسیر مهاجم حریف شد در نهایت با پیروزی به کار خود پایان داد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار