رویارویی‌ها و انگیزه‌های بزرگ هفته یازدهم

هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر شاهد تقابل های مربیان و بازیکنان با تیم های سابقشان است.

به گزارش "توپ"، هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر روز آینده با برگزاری ۵ مسابقه پیگیری می شود و تا پایان هفته نیز سه مسابقه دیگر در شهر های مختلف برگزار می شود، تا بازیکنان ملی پوش به اردوی تیم ملی برای دو بازی دوستانه ملحق شوند.


نکته جالب هفته یازدهم رویارویی های زیادی است، که میان مربیان و بازیکنان تیم های مختلف رخ خواهد داد، که در زیر به آنها می پردازیم.

 

سایپا – پرسپولیس


رویارویی دوباره علی دایی با تیم سابقش پرسپولیس مهم ترین نکته این دیدار است و در میان بازیکنان سایپا هم بدون شک محمد عباس زاده تلاش زیادی برای اثبات توانایی های خود به برانکو ایوانکوویچ خواهد داشت، که علیرغم کسب عنوان آقای گلی در لیگ یک، علاقه ای برای بازگشت عباس زاده به تیم نشان نداد.

 

استقلال تهران – نفت تهران


امین منوچهری، هاشم بیک زاده، مجتبی حق دوست و سینا خادم پور بازیکنانی هستند که در حال حاضر در نفت تهران توپ می زنند و روز آینده این شانس را دارند که مقابل تیم سابقشان بازی کنند.


در سوی دیگر نیز علی قربانی، میلاد زکی پور، سجاد شهباززاده و وریا غفوری بازیکنان سابق نقت تهران هستند که در مقاطع متفاوت و پیش از عزیمت به استقلال تهران در نفت عضویت داشته اند.

 

تراکتورسازی – ذوب آهن


مهم ترین نکته این دیدار رویارویی سرمربیان دو تیم با تیم سابقشان است، که شرایط ویژه ای را در این مسابقه رقم خواهد زد. امیر قلعه نویی ۲ سال را در تبریز پشت سر گذاشت و حالا باید به تبریز برگردد تا برای اولین مرتبه پس از ترک این شهر، با لباسی غیر از لباس پرشورها وارد ورزشگاه یادگار امام شود. در سوی دیگر امیرقلعه نویی و مجتبی حسینی حضور دارند که هر کدام در مقطعی به عنوان سرمربی ذوب آهن فعالیت کردند و زمان زیادی را نیز به عنوان مربی و سرمربی در کنار هم سپری کردند؛ بی شک این دو با انگیزه های زیادی مقابل تیم سابق خود قرار خواهند گرفت.


در بین بازیکنان دو تیم سینا عشوری تجربه بازی در تیم ذوب آهن را دارد و از این تیم بود که برای گذراندن خدمت سربازی به تبریز آمده بود و پس از پایان خدمت سربازی در این تیم ماندگار شد. ضمن اینکه هادی محمدی مدافع سابق ذوب آهن هم می توانست در ترکیب تراکتورسازی قرار داشته باشد، اما مصدومیت اجازه این کار را به او نمی دهد.

 

سپاهان – پیکان


سیاوش یزدانی روز آینده مقابل تیم فصل گذشته خود قرار می گیرد؛ بازیکنی که در لیگ شانزدهم یکی از مهره های ثابت تیم پیکان بود، اما در سپاهان هفته های ابتدایی برایش جالب پیش نرفت. این مدافع رفته رفته به ترکیب اصلی سپاهان رسید و روز آینده نیز به احتمال فراوان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی این تیم است.

 

صنعت نفت آبادان – گسترش فولاد


فصل گذشته گسترش فولاد با فراز کمالوند به نتایج خوبی دست یافت و در نیمه پائینی جدول قرار گرفت. کمالوند حالا از این تیم به صنعت نفت کوچ کرده و روز جمعه ۱۲ آبان ماه مقابل تیم سابقش قرار می گیرد؛ دیداری که تقابل او با شاگردان سابقشان خواهد بود. در سوی دیگر فیروز کریمی حضور دارد که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم هدایت صنعت نفت را بر عهده گرفت و موفق به حفظ این تیم در مسابقات شد.
آگوستو سزار و پیمنتا بازیکنانی هستند که روز آینده در ترکیب صنعت نفت مقابل تیم سابقشان قرار خواهند گرفت.

پدیده – فولادخوزستان
در تیم پدیده اکبر ایمانی و محمد خانزاده در هفته یازدهم مقابل تیم سابقشان قرار خواهند گرفت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار