ادعای جالب یک شبکه کاتالان: نیمار از ترک بارسلونا پشیمان است!

یک شبکه تلویزیونی در اسپانیا ادعای جالبی درباره ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن انجام داده است.

، شبکه تلویزیونی Betve کاتالونیا با اشاره به حواشی دوران نه چندان طولانی مدت حضور نیمار در پاری‌سن‌ژرمن، مدعی شد که این ستاره برزیلی از ترک بارسلونا در تابستان سال جاری پشیمان و از بازی زیر نظر اونای امری در PSG ناراضی است.

نیمار تابستان امسال با پرداخت شدن فرامت ۲۲۲ میلیون یورویی فسخ قرارداد با بارسلونا از سوی پاری‌سن‌ژرمن، نوکمپ را به مقصد پارک دو پرنس ترک کرد اما از زمانی که به پاریسی‌ها ملحق شده، روزهای توام با جنجالی را در این تیم سپری کرده است.

نخست ماجرای کشمکش با ادینسون کاوانی بر سر زدن پنالتی‌ها شکل گرفت حالا از بروز اختلاف میان وی با اونای امری خبرهایی به گوش می‌رسد. این همان موضوعی بوده است که در توئیت اخیر شبکه تلویزیونی Beteve ‌ به آن اشاره شده و سر و صدای زیادی به وجود آورده است.

این شبکه در دو توئیت متوالی نوشته است: نیمار. ما فهمیده‌ام که این بازیکن برزیلی از ترک بارسلونا پشیمان است و دلش برای زندگی‌ای که در بارسلونا داشت تنگ شده است. او از اونای امری و شیوه‌های مربیگری او ناراضی نیست. زندگی در پاریس برای نیمار راحت نیست.

ادعای شبکه Betev  کاتالونیا در مورد نیمار ۲۵ ساله به دنبال سفر اخیر این بازیکن برزیلی به بارسلونا برای تجدید دیدار با هم‌تیمی‌های سابقش صورت گرفته است. نیمار به دلیل اخراج شدن در بازی هفته گذشته تیمش در خانه مارسی، از همراهی PSG‌ در این هفته بازماند و به همین دلیل فرصت پیدا کرد به بارسلونا سفر کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار