سیدجلال؛ بازگشت صخره به ترکیب پرسپولیس

بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس باعث اعتماد و بالا رفتن کیفیت فنی در خط دفاعی این تیم شده است.

به گزارش "توپ"، برترین مدافع فصل گذشته فوتبال ایران نشان داد که حضورش چه تاثیر بزرگی روی عملکرد دفاعی این تیم دارد. سیدجلال حسینی که در فصل گذشته با رهبری موفق خود در ترکیب این تیم توانست بهترین ساختار دفاعی را شکل دهد و رکورد جالب توجهی را به نام خود کند، در ابتدای این فصل با توجه به مصدومیت از چند دیدار این تیم محروم ماند.

 


محرومیت سیدجلال حسینی باعث شد تا آنها برخلاف فصل گذشته از نظم بالایی در دفاع برخوردار نشوند و بارها مقابل حریفان تسلیم شوند. سیدجلال حسینی در این فصل دو بار در ترکیب سرخپوشان حاضر شده که حاصل آن تنها یک گل دریافتی برابر سیاه جامگان بوده است. او در لیگ قهرمانان نیز در ۸ دیداری که به میدان رفته تیمش ۱۰ بار گل دریافت کرده است. او در ۶ دیداری که حاضر نبوده تیمش ۷ گل خورده است.

 


مدافع باتجربه سرخپوشان اما در دیدار برابر استقلال تهران بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت تا سرخپوشان موفق به کلین شیت برابر آبی‌پوشان شوند. مهمترین صحنه‌ای که او مانع از شکل گیری حمله و دستیابی به دروازه علیرضا بیرانوند شد در حرکت فرشید باقری اتفاق افتاد و او با قطع پاس درون شش قدم مانع از رقم خوردن گل استقلال شد. گلی که می‌توانست کار پرسپولیس را سخت کرده و استقلال را امیدوار به دومین برد پیاپی کند. در این بین نباید از قدرت بالای رهبری او نیز به سادگی گذشت. سیدجلال حسینی که در فصل گذشته با نمایشی خیره‌کننده لقب صخره را به خود اختصاص داده بود، با تداوم این روند می‌تواند آمار نه چندان مناسب دفاعی را بهبود دهد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار