بی‌بند و باری ویدال در یک کلوب شبانه

هافبک شیلیایی بایرن مونیخ اخیراً در یک کلوب شبانه در حالی که حالتی غیرعادی داشته، ایجاد درگیری کرده است.

، روزنامه آلمانی «بیلد» گزارش داد آرتورو ویدال پس از پیروزی ۴ بر صفر تیم فوتبال بایرن مونیخ مقابل ماینتس در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۵ شهریور) در یک کلوب شبانه در شهر مونیخ در بخش VIP این کلوب به همراه برادر خود و چند دوستش حضور پیدا کردند تا دورهمی جشنی بگیرند. ویدال که همانند چند تن از دوستان خود در نتیجه نوشیدن مشروبات الکلی حالتی غیرعادی داشته‌ است، شیشه‌های مشروبات را به زمین پرتاب می‌کند و پس از رفتن روی میز اقدام به تمسخر میهمانان حاضر در کلوب شبانه می‌کند.

بر اساس این گزارش در این بین درگیری بین برخی میهمانان با تیمی که همراه ویدال بودند، صورت می‌گیرد و بطری مشروبات الکلی بر سر برخی از افراد حاضر خرد می‌شود. پس از درگیری بین برخی حضار، نیروهای امنیتی کلوب شبانه وارد ماجرا می‌شوند تا اوضاع را آرام‌تر کنند، اما اوضاع نه‌تنها آرامتر نمی‌شود بلکه هافبک شیلیایی بایرن مونیخ عصبانی‌تر می‌شود، البته این اولین باری نیست که ویدال دست به چنین کارهایی می‌زند. او در سال ۲۰۱۵ در آستانه آغاز مسابقات کوپا آمه‌ریکا  ۲۰۱۵ در حالی که در حالی که در حالت غیرعادی رانندگی می‌کرده است، با اتومبیل فراری خود دچار سانحه شد. ستاره تیم شیلی پس از این سانحه رانندگی به طور موقت بازداشت و در ادامه دادگاهی شد.

خورخه سامپائولی هم که پیش از قبول سرمربیگری تیم ملی فوتبال آرژانتین، بین‌ سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی شیلی را برعهده داشت و این تیم را در سال ۲۰۱۵ به قهرمانی کوپا آمه‌ریکا رساند اخیراً در مورد هافبک شیلیایی بایرن مونیخ گفته بود: ویدال باید به پزشک متخصص مراجعه کند. او عاشق نوشیدن مشروبات الکلی است و کنترلی روی این موضوع ندارد. یادم می‌آید یک بار که از لیما - پایتخت پرو - در حال بازگشت به شیلی بودیم، او از من پرسید که می‌تواند بطری مشروب الکلی که در فرودگاه خریده بود را بنوشد یا خیر؟! ویدال به کمک خلبان بطری مشروب را با خود به هواپیما آورده بود که من با این درخواست او مخالفت کردم، هرچند می‌دانستم که در این مورد آرتورو مقصر بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار