خونه به خونه با مرد "نکونام" در اوج

باشگاه بابلی با سرمربی جدید خود همچنان نتایج درخشانی کسب می کند تا جایی که یکی از دو تیم شگفتی ساز دسته اولی حاضر در رقابت های حذفی لقب گرفته است.

به گزارش "توپ"، باشگاه خونه به خونه بعد از این که فصل را با حسین رحمانی استارت زد در پی کسب نتایج ضعیف ترجیح داد روال سال های گذشته خود را حفظ و با ایجاد تغییرات روی نیمکت رهبری، شوکی را به تیمش وارد کند. تصمیمی که این بار برای جواد نکونام خوش یمن بود، چون با حضور کاپیتان سابق تیم ملی در بابل زمینه برای اوج گیری خونه به خونه فراهم شد.


نکونام در بدو ورود به باشگاه بابلی ابتدا با چند نتیجه مناسب در رقابت های دسته اول به خوبی توانست به وضعیت بحرانی باشگاه متمول شمالی در جدول رده بندی سر و سامان بدهد و در کنار آن در رقابت های حذفی هم در حد یک شگفتی ساز ظاهر شود تا جایی که خونه به خونه با توجه به قرعه نسبتا دشواری هم که داشت توانست به عنوان یکی از دو نماینده باقی مانده دسته اول در جمع هشت تیم برتر نامش را به ثبت برساند.


سرمربی جوان خونه به خونه با عملکردی که در همین مدت کوتاه حضور روی نیمکت رهبری تیم بابلی داشت، نشان داد انگیزه های زیادی برای موفقیت در عرصه مربیگری دارد. کاپیتان سابق تیم ملی که در دوران فوتبالش به تمامی افتخارات و آرزوهایی که داشت، رسید؛ حالا استارت روزهای طلایی در عرصه مربیگری را در سواحل شمالی ایران و در تیمی زده است که اگر بتواند حاشیه های ویرانگر اطراف خود را مدیریت کند، مسلما با مرد"نکونام" به اوج فوتبال باشگاهی در ایران خواهد رسید؛ آن هم زودتر از چیزی که تصور می شد.

 

عکس: علیرضا گلی

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار