شک نکنید تراکتورسازی جزو تیم‌های بالای جدول خواهد شد

کلانتری: ۹۰ دقیقه برتر از تراکتورسازی بودیم/ پس از گل دقایق پایانی حریف به لحاظ روحی اُفت کردیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز تأکید کرد تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی ۹۰ دقیقه از حریف برتر بوده،‌ اما در وقت‌های اضافه کم آورده است.

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۵ بر ۲ تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب مسابقات جام حذفی، اظهار داشت: ۹۰ دقیقه عالی بازی کردیم و کاملاً برتر از حریف بودیم. در هر صورت تراکتورسازی در زمین خودش و با حضور هوادارانش بازی می‌کرد. همان‌طور که گفتم ما ۹۰ دقیقه عالی بودیم، ولی متأسفانه در وقت‌های اضافه کم آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «دلیل عقب افتادن تیم فجرسپاسی در وقت‌های اضافه، اُفت بدنی بازیکنان این تیم بوده است؟»، تصریح کرد: من فیلم بازی را نگاه کردم، تیم ما اُفت بدنی نداشته است. ما به دلیل اینکه دقیقه ۹۲ گل تساوی را دریافت کردیم بازیکنان‌مان به لحاظ روحی اُفت کردند و پس از آن گلی که در لحظات ابتدایی وقت‌های اضافه دریافت کردیم، شیرازه تیم‌مان را به‌هم زد.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی افزود: فوتبالی را که در این دیدار ارائه کردیم، من در این چند ساله ندیده‌ بودم. ما عالی بازی کردیم و به چیزی هم که دنبالش بودیم، رسیدیم و دو بار هم جلو افتادیم، اما نتوانستیم از برتری‌مان استفاده کنیم. تراکتورسازی هم تیم بسیار خوبی بود و شک نکنید اگر جوان‌های این تیم در ادامه لیگ پخته شوند، آنها در نیم‌فصل دوم جزو تیم‌های بالای جدول خواهند شد.

کلانتری در پایان در خصوص دیدار روز چهارشنبه تیمش مقابل برق جدید شیراز در لیگ دسته اول، گفت: برق در این فصل خوب نتیجه گرفته است و ما هم بابت این اتفاق بسیار خوشحالیم. بازی ما با این تیم فوق‌العاده حساس است. به این دیدار به صورت احساسی نگاه نمی‌کنیم و هر تیمی هم سه امتیاز را بگیرید فرقی نمی‌کند،‌ چون امتیاز داخل شهر شیراز مانده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار