شهنازی: جلسات کارشناسی با فدراسیون‌ها درخصوص بازی‌های آسیایی از هفته آینده تشکیل می‌شود

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: در جلسه امروز هیئت اجرایی مقرر شد که جلسات کارشناسی و مدیریتی با فدراسیون‌ها به زودی و احتمالا از هفته آینده آغاز شود.

خبرنگار ورزشی ،  شاهرخ شهنازی درباره موضوعات مطرح شده در جلسه صحب امروز هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در جلسه امروز اصغر رحیمی به عنوان رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی گزارشی را درباره آخرین وضعیت حضور کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی و المپیک زمستانی ارائه کرد. وی همچنین گزارشی را در خصوص جلسه هفته گذشته ستاد عالی بازی‌های آسیایی در جلسه امروز ارائه کرد. 

دبیرکل کمیته ملی المپیک  ادامه داد: همچنین مقرر شد جلسات کارشناسی و مدیریتی با فدراسیون‌ها به زودی و احتمالا از هفته آینده آغاز شود. 

شهنازی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک زمستانی اعضای هیئت اجرایی، سیدعبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی را به عنوان سرپرست کاروان ایران در این بازی‌ها معرفی کردند. 

وی درباره انتخاب سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی گفت: چند گزینه در حال بررسی هستند و فکر می‌کنم طی یکی دو جلسه آینده هیئت اجرایی سرپرست کاروان ایران نیز معرفی شود. 

دبیرکل کمیته ملی المپیک  در پایان گفت: در جلسه امروز من به همراه کیومرث هاشمی گزارش کاملی از روند برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران ارائه کردیم و مقرر شد که ستاد این انتخابات تا روز ۱۲ آبان‌ماه که انتخابات برگزار می‌شود با قدرت مسائل مربوطه را پیگیری کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار