به منظور حضور در فینال گرندپری ۲۰۱۷

اردوی تیم ملی تکواندو آغاز می‌شود

تمرینات تیم ملی تکواندو کشورمان برای حضور در فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ از صبح امروز (شنبه) با حضور ۱۷ هوگوپوش آغاز می‌شود.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از ۱۱ آذرماه به مدت دو روز در "آبیجان" ساحل عاج برگزار می‌شود تا در نهایت مدال آوران ۴ وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان و ۴ وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان مشخص و معرفی شود.

بر همین اساس نمایندگان کشورمان تمرینات خود برای حضور در این رقابت‌ها از صبح امروز (شنبه) در فدراسیون تکواندو آغاز می‌کنند.

با اعلام مهدی بی‌باک، سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، ابراهیم صفری، حمیدرضا هادیان، محمد کاظمی، هادی تیران ولی‌پور، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، بهنام اسبقی، سروش احمدی، عرفان ناظمی، مسعود حجی‌زواره، سعید رجبی، مهدی خدابخشی، سجاد مردانی، فرشاد قیاسی و احمد محمدی نفرات حاضر در این اردو هستند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی‌باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار