کاوانی: بازی سخت با مارسی، ما را به خودمان آورد

مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن‌ژرمن که تیمش با درخشش او یک پیروزی قاطع را در هفته یازدهم لوشامپیونه کسب کرد، این بازی را متفاوت از بازی دشوار قبلی تیمش دانست.

، برخلاف هفته گذشته که به زحمت بازی باخته را به تساوی کشاند و از شکست خارج از خانه مقابل مارسی گریخت، پاری‌‌سن‌ژرمن هفته یازدهم لوشامپیونه را با برد خانگی ۳ بر صفر برابر نیس، پشت سر گذاشت تا با این پیروزی ۲۹ امتیازی شود و اختلافش را با موناکوی رده دومی به ۷ امتیاز افزایش دهد.

ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای پاریسی‌ها که در غیاب هم‌تیمی برزیلی‌اش نیمار، خوش درخشید و دو گل اول تیمش را به ثمر رساند، در پایان مسابقه در پاسخ به سؤال خبرنگار کانال پلاس فرانسه، در قیاس این بازی با بازی قبلی PSG‌ در خانه مارسی که در آن به زحمت ۲-۲ مساوی کرد، گفت: هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. مقابل مارسی کار ما سخت‌تر بود چون وضعیت زمینی که در آن بازی می‌کردیم متفاوت بود. در آنجا بسیاری از کارها را می‌توانستیم بهتر انجام دهیم.

کاوانی افزود: این بار ما در نیمه اول دوباره راه گلزنی را پیدا کردیم، که این به ما اجازه داد در ادامه با آرامش بیشتری کارمان را انجام دهیم و کار حریف را یکسره کنیم. می‌دانستیم که مقابل مارسی کار سختی داریم اما گذشته‌ها گذشته است. بعد از لوکلاسیکو به این نتیجه رسیدیم که از نظر انسجام، جنگندگی و فشار آوردن روی حریف، باید سطح بازی‌مان را ارتقا دهیم و مقابل نیس این کار را کردیم. این پیروزی، راه فوق‌العاده‌ای برای بالا نگه داشتن اعتماد به نفس‌مان بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار