در گفت‌وگو با تسنیم

پورموسوی: تعطیلات پی‌درپی لیگ برتر خسته‌کننده و آزاردهنده است/ به چیزی جز شکست پدیده فکر نمی‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تعطیلات پی‌درپی لیگ برتر را آزاردهنده توصیف کرد.

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط فعلی فولاد خوزستان گفت: ما می‌توانستیم در ۱۰ هفته ابتدایی نتایج بهتری بگیریم، ولی طبیعتاً شرایط برای ما راضی‌کننده است و تلاش می‌کنیم در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم. البته باید بگویم تعطیلات لیگ برتر برای ما خسته‌کننده و آزاردهنده است، چون حفظ بازیکنان در شرایط مسابقه واقعاً سخت است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: وقتی لیگ با تعطیلی‌های پی‌درپی مواجه می‌شود، طبیعتاً بازیکنان هم انگیزه‌شان را از دست می‌دهند و نمی‌توان آنها را در شرایط مسابقه قرار داد. با این حال ما تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم و امیدوارم با آمادگی خوبی مقابل پدیده قرار بگیریم.

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر پدیده خراسان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: پدیده نسبت به سال‌های گذشته شرایط متفاوتی دارد و این نشان داده که آن است امسال تیم پرقدرتی است. وضعیت هر دو تیم در جدول طوری است که پدیده و فولاد قطعاً به چیزی جز برد در این مسابقه فکر نمی‌کند. هر دو تیم دنبال برد هستند و ما برای کسب سه امتیاز به مشهد می‌رویم. البته احترام خاصی برای حریف خومان قائل هستیم و معتقدم که بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار