با اعلام گروه‌بندی لیگ قهرمانان اروپا؛

سومین تقابل طیبی با بهترین فوتسالیست جهان

لژیونر ایرانی غیرت قزاقستان برای سومین بار در یک سال اخیر مقابل بهترین بازیکن فوتسال جهان قرار می‌گیرد.

به گزارش "توپ"، تیم غیرت قزاقستان که حسین طیبی در آن عضویت دارد فصل گذشته در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا برابر تیم اینتر مویستار اسپانیا شکست خورد و از راهیابی به فینال باز ماند که اکنون برای فصل جدید رقابت‌های اروپایی نیز با این تیم در یک گروه قرار گرفته است.


طیبی که دومین فصل را همراه با غیرت قزاقستان آغاز کرده بعد از دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته و تقابل دوستانه دو ماه قبل با اینتر مویستار اسپانیا که ریکاردینیو، بهترین بازیکن فوتسال جهان را در اختیار دارد، دوباره همراه تیمش باید مقابل قهرمان اسپانیا و اروپا قرار بگیرد.


اینتر مویستار که فصل گذشته به مقام اول لیگ قهرمانان فوتسال اروپا رسید، در فصل جدید میزبانی این رقابت‌ها را در شهر مادرید اسپانیا برعهده دارد و در گروه D با تیم‌های غیرت قزاقستان و دو تیم دیگر از پرتغال و رومانی باید بازی کند؛ در پایان رقابت این چهار تیم در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان تنها یک تیم به دور بعد می‌رود که با این حساب تقابل دوباره یاران طیبی و اینتر مویستار حساس‌ترین دیدار خواهد بود.


طیبی همراه با تیم غیرت در دو تقابل گذشته با یاران ریکاردینیو یک بار در لیگ قهرمانان بازنده شده و در دیدار تدارکاتی دو ماه قبل نیز که در مادرید اسپانیا انجام شد به پیروزی ۴ بر یک رسیده است.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار