مهم‌ترین مسئله برای ما جنگیدن است

وکیلی: بازیکنانم نیمی از تیم ملی در سال ۲۰۲۲ را تشکیل خواهند بود

سرمربی تیم والیبال شمس گفت: امیدوارم تیمی که مدتی قبل قهرمان جهان شد، تشکیل دهنده حداقل نیمی از ترکیب تیم ملی والیبال تا سال ۲۰۲۲ باشد.

محمد وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شکست ۳ بر ۲ شاگردانش مقابل شهرداری تبریز در هفته چهارم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی خوب، زیبا و نزدیکی بود و ما در نهایت تنها با اختلاف ۳ امتیاز شکست خوردیم.

او ادامه داد: ما پس از شکست در ست‌های اول و دوم به بازی برگشتیم و ست‌های سوم و چهارم را با نتایج مشابه ۲۵ بر ۲۱ بردیم. در ست پنجم نیز مسائلی مثل اعتراض به داور از سوی بازیکنان حریف مطرح شد که شاگردان من، تجربه برخورد با آن را نداشتند. با وجودی که تمرکز بازیکنان ما در ست پنجم به هم خورد اما تا لحظه آخر مقاومت کردیم.

وکیلی تصریح کرد: ما نخستین فصل حضور خود را در لیگ تجربه می‌کنیم در حالی که شهرداری تبریز در کنار بانک سرمایه، تیم‌های بدون شکست و صدرنشین لیگ هستند. آنها دریایی از تجربه بودند ولی این شکست، چیزی از ارزش بازیکنان ما کم نمی‌کند چون حریف را تا مرز شکست پیش بردیم. این بازی برای ما ارزش زیادی داشت.

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: تیم حریف همیشه برای ما محترم است. ما نیز دوست داریم تا بازیکنان جوان ما در میان حاشیه‌های لیگ، نکات مثبت آن را یاد بگیرند. مهم‌ترین مسئله برای ما جنگیدن بازیکنان است.

وکیلی که مدتی قبل با تیم نوجوانان ایران به عنوان قهرمانی جهان رسید در مورد ادامه کار با این بازیکنان در مقطع جوانان اظهار داشت: قطعاً دوست دارم که با شاگردانم در مقطع جوانان کار کنم ولی شرط گذاشتن برای فدراسیون، حرفه‌ای نیست. سیاست فدراسیون این است که تیم جوانان ایران در سال ۲۰۱۹ روی یکی از سکوهای قهرمانی جهان بایستد.

وکیلی در پایان گفت: امیدوارم تیمی که مدتی قبل قهرمان جهان شد، تشکیل دهنده حداقل نیمی از ترکیب تیم ملی تا سال ۲۰۲۲ باشد.

تیم والیبال نوجوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان با نام شمس در لیگ برتر والیبال حضور خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار