لیگ NBA

شکست سنگین اسپرز در اورلاندو/ پاپاویچ در یک قدمی رکورد جکسون

سرمربی اسپرز تنها یک پیروزی تا رسیدن به رکورد فیل جکسون، سرمربی افسانه‌ای شیکاگو بولز و لس آنجلس لیکرز برای قرار گرفتن در مکان ششم لیگ فاصله دارد.

، در دیدارهای صبح امروز (شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم   اورلاندو مجیک در سالن اختصاصی خود، آموِی سنتر، شکست سنگینی را به سان آنتونیو اسپرز تحمیل کرد و با اختلاف ۲۷ امتیاز این تیم را شکست داد. در این دیدار کاوای لنارد و تونی پارکر برای اسپرز به میدان نرفتند تا مجیک به سومین پیروزی متوالی خود برسد.

گرگ پاپاویچ، سرمربی اسپرز تنها یک پیروزی تا رسیدن به رکورد فیل جکسون، سرمربی افسانه‌ای شیکاگو بولز و لس آنجلس لیکرز برای قرار گرفتن در مکان ششم لیگ فاصله دارد. او تا کنون در ۱۱۵۴ مسابقه NBA برنده بوده است.

در دیگر بازی صبح امروز که در سالن اوراکل شهر سالن فرانسیسکو برگزار شد تیم گلدن استیت با اختلاف ۳ امتیاز مقابل میهمان خود، واشنگتن ویزاردز به پیروزی رسید. در پایان نیمه نخست این بازی، دریموند گرین از گادن استیت و بردلی بیل از واشنگتن به دلیل درگیر شدن توسط داور از بازی اخراج شدند.

تیم هیوستون راکتس نیز با نخستین تریپل دابل جیمز هاردن در فصل جاری، موفق به شکست شارلوت هورنتس شد. هاردن برای تیمش ۲۷ امتیاز، ۱۱ پاس گل و ۱۰ ریباند داشت. راکتس در این بازی رکورد خود در لیگ را شکست و ۲۴ پرتاب ۳ امتیازی موفق به نام این تیم ثبت شد.

اوکلاهماسیتی تاندر هم در سالن تارگت سنتر شهر مینه سوتا با اختلاف ۳ امتیاز از مینه سوتا تیمبروولوز شکست خورد.                            

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

واشنگتن ۱۱۷ – گلدن استیت ۱۲۰
تورونتو ۹۱ – لس آنجلس لیکرز ۸۳
سان آنتونیو ۸۷ – اورلاندو ۱۱۴
هیوستون ۱۰۹ – شارلوت ۹۳
دنور ۱۰۵ – آتلانتا ۱۰۰
بروکلین ۸۶ – نیویورک ۱۰۷
اوکلاهماسیتی ۱۱۶ – مینه سوتا ۱۱۹

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های اورلاندو مجیک و واشنگتن ویزاردز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های لس آنجلس کلیپرز و هیوستون راکتس در صدر کنفرانس غرب هستند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار