گواردیولا: باید روند شکست‌ناپذیری‌مان را فراموش کنیم

سرمربی آبی‌های منچستر از شاگردانش خواست روند شکست‌ناپذیری خود در فصل جاری را به دست فراموشی بسپارند و تنها روی بازی‌های خود تمرکز کنند.

، پپ گواردیولا که شاگردانش در ۹ بازی ابتدایی خود در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر ۸ برد و یک تساوی کسب کرده‌اند و با ۲۵ امتیاز صدرنشین لیگ برتر انگلیس هستند، به شاگردانش هشدار داد که نباید مغرور شوند چرا که همانند فصل گذشته اوضاع می‌تواند به یکباره تغییر کند.

پپ در آستانه دیدار عصر شنبه تیمش مقابل وست‌برومویچ در هفته دهم لیگ برتر انگلیس گفت: در کنفرانس خبری قبلی‌ام هم گفتم که باید روند شکست‌ناپذیری‌مان در فصل جاری را فراموش کنیم. ما این فصل را هم به روش فصل گذشته آغاز کرده‌ایم. فصل گذشته این سئوال مطرح بود، اما ما تازه در ماه اکتبر هستیم و در دو یا سه بازی اخیر متوجه شده‌ایم که کسب پیروزی چقدر دشوار است.

وی ادامه داد: تنها باید آرامش خود را حفظ کنیم و روی کاری که می‌کنیم، تمرکز کنیم. تا کنون نتایج خوبی کسب کرده‌ایم و باید بازی به بازی پیش برویم. در پایان فصل هم اوضاع را آنالیز خواهیم کرد. اوضاع در حال حاضر خوب است، اما شرایط کنونی‌مان مشابه همین مقطع در فصل گذشته است، جایی که در رده اول یا دوم جدول بودیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار