فیل جونز کاملاً آماده است

مورینیو: در اولدترافورد تیمی قدرتمندتر هستیم/ نمی‌خواهم در مورد هری کین صحبتی کنم

آقای خاص تأکید کرد شیاطین سرخ به لطف حمایت هواداران خود در تئاتر رویاها تیمی به مراتب قویتر است.

، ژوزه مورینیو در آستانه دیدار خانگی فردا (شنبه) شاگردانش برابر تاتنهام در هفته دهم لیگ برتر انگلیس با حضور در کنفرانس خبری گفت: به نظرم بیشتر بازیکنان تاتنهام که در بازی چهارشنبه شب مقابل وستهام در جام اتحادیه بازی کردند، در بازی فردا بازی نخواهند کرد و بازیکنانی همچون سانچس، ورتونگن، اریکسن، آئوریه و وینکس که در بازی چهارشنبه یا برای تاتنهام بازی نکردند یا تنها دقایقی در میدان بودند، فردا مقابل ما بازی خواهند کرد، از این‌رو فکر نمی‌کنم که یک روز فرصت بیشتر استراحت ما روی کیفیت این بازی تأثیر بگذارد.

وی در خصوص غیبت بهترین گلزن لیگ برتر در بازی فردا که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی اسپرزها نیست، اظهار داشت: در مورد بازیکنان مصدوم صحبت نمی‌کنم، بنابراین در مورد هری کین از من سئوالی نپرسید چون اگر قرار باشد در مورد مصدومان صحبت کنم باید در مورد بازیکنان مصدوم خودم یعنی زلاتان ابراهیموویچ، مروان فلینی، پل پوگبا، مارکوس روخو و مایکل کریک صحبت کنم، پس ترجیح می‌دهم در این مورد صحبتی نکنم.

آقای خاص درباره تأثیر بازی در ورزشگاه اولدترافورد هم خاطرنشان کرد: ما در حالت عادی به بازی خود ایمان داریم، اما طبیعی است که در خانه نتایج مثبت‌تری کسب ‌کنیم. البته فصل گذشته در خانه تساوی‌های زیادی کسب کردیم، اما در حالت عادی در خانه تیمی قدرتمندتر و بااعتماد به نفس‌تر هستیم. فردا هم سعی می‌کنیم اینطور باشیم.

مورینیو همچنین خبر داد که فیل جونز کاملاً آماده است و به شرایط بازی رسیده است. او همچنین گفت که اریک بایلی به مرز آمادگی رسیده است و از بین مصدومان تیم تنها کسی است که در صورت نیاز می‌تواند برای منچستریونایتد به میدان برود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار