به بازی گروهی اعتقاد داریم

پوچتینو: نبود کین به ما لطمه خواهد زد/ منچستریونایتد نسبت به ما برتری دارد

سرمربی تاتنهام تأکید کرد نبود مهاجم انگلیسی‌اش در بازی با منچستریونایتد به تیمش لطمه خواهد زد.

، مائوریسیو پوچتینو که شاگردان بعدازظهر فردا (شنبه) بدون در اختیار داشتن هری کین، بهترین گلزن خود در هفته دهم لیگ برتر انگلیس در خانه منچستریونایتد به میدان خواهند رفت، اظهار داشت: نبود کین در این بازی به ما لطمه خواهد زد و به عنوان سرمربی تیم، دوست دارم که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشم.

وی ادامه داد: با این وجود ما همیشه به بازی گروهی اعتقاد داریم. در طول فصل ممکن است با مشکلاتی دست و پنجه نرم کنیم، از این‌رو باید به تمامی بازیکنان اعتماد داشته باشیم. پیش از این هم گفته‌ام بازیکنانم ماشین نیستند و دشوار است است که هم با بازی‌های رده ملی کنار آمد و هم اینکه هر سه روز یک بار بازی کرد. به هر حال خوش‌شانس هستیم که مشکل هری کین جدی نیست، اما او فردا بازی نمی‌کند.

سرمربی آرژانتینی اسپرزها در بخش دیگری از صحبت‌هایش یادآور شد: دو روز از بازی ما با وستهام در جام اتحادیه می‌گذرد، بنابراین کار دشواری برای ریکاوری خود به منظور رویارویی با منچستریونایتد داریم. باید تا فردا صبر کنیم و نسبت به انتخاب ترکیب تیم تصمیم بگیریم. ما می‌توانیم با سیستم بازی مختلفی بازی کنیم و در پیش‌فصل روی این موضوع خیلی کار کرده‌ایم. بازیکنان هم می‌توانند خودشان را به هر سیستمی وفق دهند. باید همه چیز را در تصمیم‌گیری‌مان لحاظ کنیم تا تیمی سرسخت راهی میدان کنیم.

پوچتینو در پایان خاطرنشان کرد: منچستریونایتد نسبت به ما یک روز بیشتر فرصت آماده‌سازی داشته و از این حیث نسبت به ما برتری دارد. به هر حال ما با محدودیت‌هایی مواجه هستیم و پس از بازی با شیاطین سرخ باید چهارشنبه شب با رئال مادرید در لیگ قهرمانان بازی کنیم و سپس در لیگ برتر با کریستال‌پالاس تقابل کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار