اتلتیکو مادرید به ویسنته کالدرون بازمی‌گردد

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به ورزشگاه اختصاصی پیشین خود بازمی‌گردد.

، باشگاه اتلتیکومادرید پس از انجام ۵۱ فصل میزبانی از رقبا در ورزشگاه ویسنته کالدرون، از ابتدای فصل جاری به ورزشگاه تازه بازسازی شده متروپولیتانو نقل مکان کرد تا از این پس در ورزشگاه اخصتصاصی جدیدش میزبان رقبا شد. تیم دوم شهر مادرید بین سال‌های ۱۹۲۳ تا ۱۹۶۶ میلادی در همین ورزشگاه متروپولیتانو بازی‌های خانگی خود را برگزار می‌کرد و سپس به ویسنته کالدرون نقل مکان کرد.

بیشتر بخوانید:افتتاح ورزشگاه متروپولیتانو به روایت تصویر

اکنون نشریه «آس» خبر می‌دهد که اعضای تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به ورزشگاه ویسنته کالدورن بازخواهند گشت و روز دوشنبه یک جلسه تمرینی به منظور آماده‌سازی خود برای رویارویی با قره‌باغ جمهوری آذربایجان در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در آنجا برگزار خواهند کرد.

دیه‌گو سیمئونه تیمش را دوشنبه در ویسنته کالدرون تمرین خواهد داد و سپس برای حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر قره‌باغ راهی ورزشگاه متروپولیتانو خواهد شد. نماینده جمهوری آذربایجان هم آخرین تمرین خود پیش از رویارویی با روخی‌بلانکو را در ورزشگاه متروپولیتانو انجام خواهد داد.

تیم‌های اتلتیکو مادرید و قره‌باغ که در حاتل حاضر به ترتیب با ۲ و یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم گروه C لیگ قهرمانان اروپا هستند، از ساعت ۲۳:۱۵ سه‌شنبه ۹ آبان در ورزشگاه متروپولیتانو به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار