سرنوشت پدیده جدید بارسا در دستان برادر راموس!

خوزه آرناییز در اولین بازی خود برای تیم اول بارسلونا به قدری درخشید که توجه سه تیم بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است.

به گزارش "توپ"، خوزه آرناییز که تابستان امسال از وایادولید به تیم دوم بارسا پیوست، این روزها با درخشش خود چشم ها را خیره کرده است.

بارسلونا سه شنبه شب در زمین مورسیا توانست این تیم را با سه گل شکست دهد تا از حالا خود را در یک هشتم نهایی کوپا دل ری ببیند. آرناییز زننده یکی از گل های بارسا بود. پیش بینی می شود با توجه به درخشش او در دسته دوم فوتبال اسپانیا و همین بازی با مورسیا، او این فرصت را در ادامه فصل پیدا کند تا برای تیم اول بارسا هم به میدان برود.

 

 

 

 

طبق ادعای موندودپورتیوو، رنه راموس(برادر سرخیو راموس) که مدیر برنامه های آرناییز است، سه پیشنهاد از بایرن مونیخ، آرسنال و من یونایتد دریافت کرده و در حال بررسی آنهاست.

آرناییز که همین تابستان به تیم دوم بارسا پیوسته، همواره از علاقه اش برای حضور در تیم اول باشگاه صحبت کرده و جالب اینکه رقم فسخ قرارداد او تنها ۲۰ میلیون یورو است.

به ادعای همین منبع، اگر آرناییز چراغ سبزی از سوی والورده برای حضور در تیم اول دریافت نکند، ممکن است تابستان بعد به یکی از سه پیشنهاد خود پاسخ مثبت دهد. بایرن قصد دارد از او به عنوان جانشین فرانک ریبری استفاده کند و دو تیم انگلیسی نیز مبهوت سرعت و تکنیک بالای آرناییز شده اند.

باید دید رنه راموس در مورد آینده موکلش که به زودی چهره ای مشهورتر در دنیای فوتبال می شود، چه تصمیمی خواهد گرفت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار