عطایی: امیدوارم اتفاقات بازی کاله و سارویه از سر غرض‌ورزی نبوده باشد

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: امیدوارم غرض ورزی در اتفاقات بازی کاله و سارویه در کار نباشد تا ذهن ما نیز منحرف نشود و به طوری به نظر نرسد که انگار داور به سمت تیم خاصی تمایل دارد.

بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل سارویه در هفته چهارم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی دو تیم هم استانی، حساسیت‌های خاص خودش را دارد ولی خود بازی به عنوان یکی از دیدارهای لیگ، حساسیت خاصی نداشت. حریف ما بهتر بازی کرد و مستحق پیروزی بود.

عطایی در مورد اخراج یکی از بازیکنانش از زمین گفت: یکی از بازیکنان ذخیره ما به داور اعتراض کرد و داور به درستی به او کارت زرد و قرمز نشان داد و اخراجش کرد. داوری، قابل قبول بود و بازی هیچ جنجالی نداشت.

سرمربی کاله ادامه داد: نکته‌ای که باعث ایجاد حساسیت در بازی تیم کاله و سارویه شد، اظهار نظر کمیته انضباطی بود. طبق ماده ۳۵ قانون سازمان لیگ،‌ تیم‌های لیگ برتر تنها در پنجره نقل و انتقالات قادر به جذب بازیکنانی هستند که با تیم قبلی خود تسویه حساب کرده‌اند. شهروز همایون‌فر و جابر اسماعیل‌نژاد، بازیکنان تیم هاوش گنبد بودند که به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شدند و تا روز قبل از بازی اعلام شد که حق بازی ندارند ولی کمیته انظباطی در جلسه‌ای فوق‌العاده که بر خلاف همیشه در روز چهارشنبه برگزار شد، اعلام کرد که این ۲ بازیکن می‌توانند برای سارویه بازی کنند. این ۲ بازیکن، نقش موثری در پیروزی سارویه داشتند.

عطایی تصریح کرد: نتیجه در ست سوم بازی ۱۸ بر ۱۵ به سود ما بود که ناظر بازی، مسابقه را به دلیل اینکه بازیکن ما به یکی از تماشاگران چیزی داده بود،‌ متوقف کرد. او باید این مورد را به سرپرست تیم ما منتقل می‌کرد تا اینکه بازی را متوقف کند. اینها موضوعاتی هستند که ذهن هر انسانی را به سمتی می‌برد که نباید برود. امیدوارم غرض‌ورزی در کار نباشد تا ذهن ما نیز منحرف نشود و به طوری به نظر نرسد که انگار داور به سمت تیم خاصی تمایل دارد.

سرمربی کاله در مورد برخورد محمد وادی با وی گفت: وادی نسبت به خوشحالی یکی از بازیکنان ما اعتراض داشت و من به او تذکر دادم که حق ندارد با بازیکن من صحبت کند. او بازیکن خوب و خوش اخلاقی است و مشکل خاصی بین ما به وجود نیامد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار